reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Hej dziewczynki. Nadrobilam po całym dniu. I kuszą znowu tymi slodkosciami! Ech ;)

Co do usg to chwilowo nie bardzo mam kasę żeby iść prywatnie :sorry2: właśnie jestem po pazurach na kolejne wesele. W kopertę trzeba dać. Chłop mi się rozlazl i musi garniak kupić. Kredyt już się spłaca a za moment musimy robić zakupy typu płytki i wszystko co potrzebne do łazienki a i wyprawka jeszcze w proszku. No i młoda do przedszkola jeszcze trzeba wyszukiwać.

Także póki czuje malutką i nic mnie nie niepokoi to zaufa systemowi, poczekam jeszcze troszkę na to usg.
Oj u nas też poszło kasy na to wesele. Ja sukienka, buty, bolerko, fryzjer, kosmetyczka, K garnitur, do koperty [emoji33] teraz maskarycznie wszystko kosztuje
 
reklama
kazdy czegos tam sie boi uwierz
musisz po prostu starac sie miec wiecej wiary w to ze bedzie dobrze i nie czytac nic o wczesnych porodach i ich symptomach!!!
a to ze bez wkladki odczulas tego wiecej to tak jest! jak jestem bez wkladki to caly czas mokro a tak wsiaka we wkladke i sie tego tak nie odczuwa no ale serio..wymieniam ich duzo w dzien ..czasem co wizyta w toalecie a jest ich czesto




hehe tez tak wolam by zwolnic haha
ale widze ze mamy to samo...mnie tez mlody tak nie raz uciska na pecherz jak chodze ze czasem wrecz musze stanac.... oO nie ma bata , siniejsze odemnie ..
dzis mi nieze kotlowal sie na pecherzu! co chwila musialam siadac!



no wlasniejak tojest???? tez to slyszalam ze wzrastac nie powinno hmm

@Dzidzi bobo ja to juz jak tyle czytam forum to i byly laski co bol w pachwinach maja przed 20 tyg i ledwo chodza takze to zalezy... jak to wszystko sie w srodku uklada i jak oddzialuje na reszte ciala

wiem jedno

jest to dolegliwosc dokuczajaca tobie, dzidzia jest w swietnej formie:) i przejsc musimy to czy inne atrakcje, wyjscia nie ma ale zostanie nam to wynagrodzone:)
No ja też nie jestem pewna, ale skoro nawet normy sa wyznaczone, ze po godzinie 180, a po 2h 153 to logiczne nawet, zs powinno spadac, a nie wzrastać no ale zobaczymy co koleżance lekarz powie
 
@Lovegirl już wiesz, że cc? Czy chcesz sama?
Dostaniesz pewnie skierowanie do szpitala od gina na ostatniej wizycie.

Już wiem że cc , chce i mam zalecenie więc już się oswoilam z tą myślą;)
Dam radę;)
Dostanę teraz na wizycie 17.09 I z tym mam jechać się umówić do szpitala więc koło 1,5-2 tygodnie wcześniej robią :)
 
Czyli za dużo urosło od 1do 2H.? Wizytę mam dopiero w poniedziałek..

Niby nie powinno rosnąć, ale jestem też na innym forum i kilka dziewczyn też tak miało, jednej gin powiedział, że jest ok. Druga skierował do diabetologa, który popukal się w głowę, bo wyniki ok [emoji14]

Haha nie ma problemu! [emoji85] ale pamiętaj, że po odejściu od kasy reklamacji nie uznajemy [emoji23][emoji23][emoji23]
To ja od kasy nie odejdę do 30.10 [emoji23] pozatym zrobię ci opinie na necie, że słaba wiedźma z Ciebie [emoji23][emoji23]

@majacyr ja wiem, że porodu nie zaplanuje, poprostu tak sobie marzę żeby urodzić chociaż tydzień wcześniej, bo z pierwszej ciąży najgorzej wspominam właśnie tydzień przed tp i te 6 dni po terminie [emoji85] w dodatku mój Leoś zapowiada się duży, więc im wcześniej tym lepiej [emoji14] oczywiście oby donoszona ciąża :)
 
reklama
Do góry