reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mnie dziś swędzi i szczypie skóra ..coś czuję że roStepy się nieldugo pojawia ...w pasie mam 101cm z rana bo wieczorem to i 103 oO !!!! Z córa miałam tyle w 30tyg także podskoczyłam w krótkim czasie oO
W środę zrobię fotki i porownam he

[QUOT"Mama Zuzi i Antosia, post: 16975087, member: 181174"]Też bym nie wysłała dziecka na półkolonie w Twojej sytuacji.
Za duże ryzyko,zbyt osłabiony organizm, a do tego upał, który nie sprzyja.
Mój Antoś walczy z chorobą, mam nadzieję, że obejdzie się bez leków.

Zdrówka dla Antosia!



Ależ jak widziałam na fotce to przytyłas w normie także powinno być dobrze i nie przejmuj się tak ciałem .. ja wiem ze super mieć gładką skórę jak z Okładki czy też jędrna jak pupa niemowlaka.ale wiek rzadzi się swoim prawem. Zawsze można wspomóc urodę regularnym uprawianiem sportu, zdrowym odżywianiem ale o tym będziemy myśleć po porodzie . Jedz zdrowo a damy radę:)

Co do córki to ty jesteś w stanie z nią chociażby na zakupy jechać??? Co to znaczy że zachowuje się jak tornado? Ma uczulenie na samochód? Czy po prostu nauczyła się wymuszac histeria ?[/QUOTE]

Zakupy ostatnio też odpadają, ale to w sklepie nie da się włożyć jej do wózka sklepowego ani nic, lata po sklepie i i gonimy za nią. A jeśli chodzi o auto no to krzyczy, wyciąga ręce z pasów, czasem zwisa z samego pasa, który ją spina w pasie. Nie jestem w stanie niczym ją zabawić, ani zabawką ani bajką na tablecie niczym.
 
reklama
Ja jutro wyjeżdżam do ginekologa w związku z tą infekcją. Moja waga mnie przeraża, w pierwszej ciąży tak nie miałam. Wiem, że najważniejsze zdrowie dziecka, ale jakoś całe życie miałam z wagą problem i teraz ostatnio nie mogę patrzeć na siebie nagą w lustrze. Niestety musimy wziąć ze sobą córkę, a ona podczas podróży zachowuje się jak tornado. Na dodatek mąż ma umówione 3 spotkania biznesowe, więc większość dnia będę musiała spędzić z teściową :/
Współczuję dnia z teściową.
Wagą się nie przejmuj, później zrzucisz.
W końcu w tym brzuszku rośnie Twój skarb, mały człowiek.
Na którą masz wizytę?
 
Witamy!
[emoji4]
Jeśli masz ochotę, to na pierwszej stronie jest link do tabelki z info na temat ciąży.
Są tam również linki do forum typu wyprawka, usg itp.

Oprócz tego mamy forum zamknięte, bardziej prywatne. Ale o dostęp napisać trzeba priva do bosa - Dita.

Możesz rownież nam zdradzić odrobinę informacji na swój temat [emoji16].
Jestem z Warszawy, mam 27 lat. Jest to moja pierwsza ciąża, od początku bardzo aktywna, ponieważ czułam się wyśmienicie, a "objaw" ciąży widywałam tylko czasem na USG ;) Niestety ostatnio dołączyłam do grona skracających się szyjek, zalecenie leżenia, teraz moje wakacyjne wycieczki ograniczają się do toalety i pod prysznic... W związku z nadmiarem wolnego czasu postanowiłam nie tylko obserwować, ale także aktywnie dołączyć do forum!
 
Jestem z Warszawy, mam 27 lat. Jest to moja pierwsza ciąża, od początku bardzo aktywna, ponieważ czułam się wyśmienicie, a "objaw" ciąży widywałam tylko czasem na USG ;) Niestety ostatnio dołączyłam do grona skracających się szyjek, zalecenie leżenia, teraz moje wakacyjne wycieczki ograniczają się do toalety i pod prysznic... W związku z nadmiarem wolnego czasu postanowiłam nie tylko obserwować, ale także aktywnie dołączyć do forum!
Ja jestem też z tych leżących.
Od 6tc leżę z małymi przerwami z różnych powodów.
Od jakiegoś miesiąca miałam zgodę na wstawanie i aktywność po domu.
Ale od wczoraj znów mam leżeć.
Co do szyjki to dowiem się w środę jak sytuacja.
Na kiedy masz termin?
Znasz płeć dzidzi?
 
Ja bym dziecka ze szkarlatyna nie dala, nawet jeśli jest poprawa. Przyjmuje antybiotyk dopiero dwa dni. Po poerwsze powikłania po niedoleczonej szkarlatynie, a po drugie antybiotyk oslabia organizm dosc mocno, a pewnosci, ze wszystkie dzieci beda tam zdrowe nie ma i zawsze moze przyniesc do domu inne swinstwo.


DOKŁADNIE NIE PUSZCZAJ POWIKŁANIA PO SZKARLATYNIE MOGĄ BYĆ POWAŻNE. DRUGA SPRAWA SA UPALY A ANTYBIOTYK OSŁABIA.
MOŻE NAPISZ NA GRUPIE MIASTA NA FB ZE ODSTAPISZ MIEJSCE NA PÓŁKOLONIACH ZA 2/3 CENY MOZE KTOS SIE ZDECYDUJE. BO NAPRAWDE IGRASZ Z OGNIEM
 
Ja jestem też z tych leżących.
Od 6tc leżę z małymi przerwami z różnych powodów.
Od jakiegoś miesiąca miałam zgodę na wstawanie i aktywność po domu.
Ale od wczoraj znów mam leżeć.
Co do szyjki to dowiem się w środę jak sytuacja.
Na kiedy masz termin?
Znasz płeć dzidzi?
termin mam na 22 listopada, więc to 25 tydzień ciąży ;) będzie dziewczynka :-) :)
mam nadzieję, że na następnej kontrolnej wizycie lekarz zezwoli chociaż na chodzenie po domu, bo idzie zwariować w tym gorącu na leżąco, a na razie tragedii z szyjką nie ma, tylko dzidziuś ustawia się do wyjścia, tak mu się spieszy :(
 
@azamamew wiem jak się czujesz, tez myśle o tym jak zmienia się moje ciało i chociaż wiem ze najważniejsze są maluszki, też obserwuje pewne rzeczy i trochę się martwię jak to będzie. Nie przeszkadza mi ze uda mi przytyły i pod tyłkiem zrobił się cellulit, czy ze pupsko mi opadło, bo to załatwię dieta i ćwiczeniami. Trochę martwią mnie zmiany w piersiach, bardzo lubiłam mój biust a już widzę ze zaczyna wyglądać inaczej, nie wiem czy gorzej, ale na pewno inaczej niż przed ciąża, a po karmieniu to już będzie inna bajka. Zawsze miałam problemy z samoakceptacją, a moje ciało się zmieni, wiec wiem ze będę to na pewno musiała sobie przepracować, a czas połogu i pierwsze miesiące na pewno łatwe pod tym i innymi względami nie będą.
 
@azamamew czemu tak bardzo martwi Cię Twoja waga? Przytyłaś za dużo czy może za mało? Bo na zdjęciach to Ty szczuplutka jesteś.

Witam nową mamusie[emoji6]
Kim jesteś z zawodu, że tak świetnie opisałaś wyniki krzywej cukrowej?

Ja jutro na wizytę. Mam takie zakwasy w łydkach, że ledwo pi schodach chodzę-jak jakiś paralityl. Jutro będzie kilka stopni do pokonania w przychodni[emoji6] mam nadzieję, że wyniki dobre. Teraz tak się zastanawiam czy w laboratorium pobrały mi panie krew na morfologie. Bo mam wrażenie, że dawała tylko do jednej fiolki na krzywą. Jutro będę wiedziała.
 
reklama
Witam nową mamusie[emoji6]
Kim jesteś z zawodu, że tak świetnie opisałaś wyniki krzywej cukrowej?

Farmaceutą (wbrew pozorom nie tylko sprzedajemy leki :) ) więc jeśli potrzebujecie jakiejś farmaceutycznej porady w kwestii zażywanych w ciąży leków bądź wyprawki- chętnie odpowiem w zakresie swojej wiedzy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry