reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ja będę tylko z mężem i nie biorę żadnych rad które uważam że głupie i przesadne jak na nasze czasy ;/
Moja mama spoko ,ale teściowa okropna jeśli chodzi o rady.
Ale pogonie ja w dupy jak mi coś zacznie truć. Dobrze że mieszkamy sami [emoji173][emoji173]
Jak mąż źle założy pieluche to trudno zrobi drugi trzeci czwarty raz i się uda ...
Ja też się będę uczyć ale damy radę to dziecko i w dodatku nasze własne stąd to kwestia wszystkiego do nauczenia:)
Ale musimy my sami bo potem człowiek nie używa swojego mózgu a opiera się o rady mamy ...I w ten sposób człowiek nie wie jak ma nawet dziecku tyłek podetrzec:)
Tak samemu byłoby najfajniej my niestety jesteśmy w trakcie budowy naszego domku . Mieszkamy teraz u teściów dlatego planuje przenieść się do swojej mamy na jakiś czas zawsze to jakoś tak inaczej . Będę się pewniej czuła przy pierwszym dziecku wiedząc że mam pomoc i wgl.
 
reklama
Roksi trzymaj się i nie nakręcaj dodatkowo.

Co do pomocy to zarówno teściowa jak i Mama będą chętne pomoc i poradzić, ale dopiero jak zapytamy, nie będą się wtrącać. Moja Mama już powiedziała, że jak tylko będzie miała przyjechać mi pomóc to mam mówić. Na początku skorzystam [emoji4] w końcu 3 dziewuchy odchowała [emoji16]
 
Ratunku! Co na zgage? Mleko i migdaly nie pomagaja.. imbiru nie mam, co jeszcze pomoze???
renie może spróbuj

Moja córka nie chorowała zbytnio, od czasu do czasu się coś przyplątało, Antoś niestety częściej, ale wydaje mi się, że Zuzia przynosiła zarazki z przedszkola. Ale też jakiegoś szału z choróbskami nie było. Teraz odpukać już są na tym etapie, że nie chorują i oby tak zostało.
 
renie może spróbuj

Moja córka nie chorowała zbytnio, od czasu do czasu się coś przyplątało, Antoś niestety częściej, ale wydaje mi się, że Zuzia przynosiła zarazki z przedszkola. Ale też jakiegoś szału z choróbskami nie było. Teraz odpukać już są na tym etapie, że nie chorują i oby tak zostało.
No wlasnie nie mam zadnych specyfikow aptecznych i chcialam sie ratowac domowymi sposobami. Jutro napewno kupie rennie albo gaviscon... Poki co usiadlam i sie rozebralam (siedze w samych majtach[emoji85][emoji23]) i jest znosnie, ale jak sie poloze to znow zacznie palic [emoji33]
 
Ratunku! Co na zgage? Mleko i migdaly nie pomagaja.. imbiru nie mam, co jeszcze pomoze???

Nie kłaść się napewno tuż po zjedzeniu i jeszcze jakiś czas po
Ja chyba niedługo kupię sobie rennie
Jem małe porcje ale.mimo wszystko zgaga się pojawia i najgorsza jest ta wieczorem no bo chce się wyspać!! choc staram się jeść długo przed położeniem się .
Najlepsze że jak tylko usiądę to zgaga mija he
Leżenie na lewym boku z głową tułowiem wyzej też mi pomaga
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doczekałam się wizyty ale płeć w raz nie potwierdzona. Raz coś widać raz nie...no galimatias :o
Zjadłam nawet batonika przed wejściem do gabinetu, czułam i jednocześnie widziałam na ekranie jak sobie macha nóżkami ale doktor nie mógł dobrze zobaczyć :(
Zaczynam dziś 23 tydzień, Maluch ma 668 gram i wszystko z nim w porządku a to najważniejsze :D
Glukoza wyszła mi za niska... 62,5. Pani pytała czy przypadkiem nie mdleje. Kazała mi jeść w nocy jak wstaję na siu siu :p
A widzisz! Dzisiaj o Tobie myślałam [emoji4] kurcze szkoda ze jeszcze nie wiesz na 100% ale pamiętam że bliżej ostatnio bylo do Majki niż do Adasia? Kiedy teraz usg żebyś mogła już serio szykować wyprawkę? Najważniejsze że maleństwo zdrowe oczywiście! [emoji4]
 
Do góry