reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hej. No tak mi się spodobał ten kombinezon że smyka że poszłam i kupiłam haha. Te wyprzedaże takie że grzech nie skorzystać ;)
Wzięłam 62 bo już mi ginka zapowiedziała na usg że urodzi się w okolicy 3500g czyli tak jak starsza to sobie mogę rozmiarów tak samo kupować. Powinien starczyć do pierwszych mrozów a zimowy kupię później. Pamiętam jakby to było wczoraj taka zima była 5 lat temu że 30 listopada wychodząc że szpitala młodą ubrałam w ciepłą bluzę na body i pajaca :p i póki co spodziewam się podobnej zimy. Później miała lekki kombinezon a na mrozy ciepłą kurteczka i ocieplane spodnie na rajstopki no i pod grubszy kocyk. No cóż gdybym sama kupował wyprawkę pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej ale jak mi teściowa bez pytania przynosiła z ciucha w którym pracowała to się przyjmowało i kombinowało z tego co się dostało ;)

Ach i nie mogłam się oprzeć jak zobaczyłam body batgirl haha musiałam kupić chociaż najmniejsze były 68... Dorosnie ;)

To kto jeszcze został przed polowkowym?
 
Miło Was czytać:-) :) Ja chwilowo nie miałam czasu i się wyłączyłam z sieci. U nas w porządku, jestesmy juz w 23t, dzidzia kopie tak że aż czasem sama podskakuję. Ja czuję się w kratkę raz dobrze raz źle ale same wiecie jak jest. Ma być dziewczynka ale jeszcze się nie nastawiam, nie robiłam badania połówkowego bo jakoś tak przeciągałam z tą rejestracją że aż w końcu za późno. Wizyta dopiero 26 już się nie mogę doczekać. Póki co nie kupiłam zupełnie nic... może też dlatego że dużo rzeczy mam bo synek ma 16 miesięcy. Jakis zapas ciuszków jest. Długo nie wiedziałam jakiej płci będzie więc nawet wózek się nada bo w kolorze uniwersalnym:-) :) Nawet Wam zazdroszczę tych wszystkich zakupów:) I fajnie że wszystko u Was dobrze:wink:
 
Hej. No tak mi się spodobał ten kombinezon że smyka że poszłam i kupiłam haha. Te wyprzedaże takie że grzech nie skorzystać ;)
Wzięłam 62 bo już mi ginka zapowiedziała na usg że urodzi się w okolicy 3500g czyli tak jak starsza to sobie mogę rozmiarów tak samo kupować. Powinien starczyć do pierwszych mrozów a zimowy kupię później. Pamiętam jakby to było wczoraj taka zima była 5 lat temu że 30 listopada wychodząc że szpitala młodą ubrałam w ciepłą bluzę na body i pajaca :p i póki co spodziewam się podobnej zimy. Później miała lekki kombinezon a na mrozy ciepłą kurteczka i ocieplane spodnie na rajstopki no i pod grubszy kocyk. No cóż gdybym sama kupował wyprawkę pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej ale jak mi teściowa bez pytania przynosiła z ciucha w którym pracowała to się przyjmowało i kombinowało z tego co się dostało ;)

Ach i nie mogłam się oprzeć jak zobaczyłam body batgirl haha musiałam kupić chociaż najmniejsze były 68... Dorosnie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mnie już do kasy w sklepach zapraszają poza kolejnością haha w sobotę w biedrze kobitka dla mnie kasę otwazyla i mnie poprosiła i dzisiaj w smyku znowu słyszałam jak kasjerki między sobą mówiły "weź stan na chwilę bo tu pani w ciąży jest' taki mi bebzol już wychodzi :-D
A mała szaleje coraz bardziej i oczywiście najmocniej tlucze w środku nocy. Jak spać nie mogę to się zawsze zalapie na balety
 
reklama
Hej. No tak mi się spodobał ten kombinezon że smyka że poszłam i kupiłam haha. Te wyprzedaże takie że grzech nie skorzystać ;)
Wzięłam 62 bo już mi ginka zapowiedziała na usg że urodzi się w okolicy 3500g czyli tak jak starsza to sobie mogę rozmiarów tak samo kupować. Powinien starczyć do pierwszych mrozów a zimowy kupię później. Pamiętam jakby to było wczoraj taka zima była 5 lat temu że 30 listopada wychodząc że szpitala młodą ubrałam w ciepłą bluzę na body i pajaca [emoji14] i póki co spodziewam się podobnej zimy. Później miała lekki kombinezon a na mrozy ciepłą kurteczka i ocieplane spodnie na rajstopki no i pod grubszy kocyk. No cóż gdybym sama kupował wyprawkę pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej ale jak mi teściowa bez pytania przynosiła z ciucha w którym pracowała to się przyjmowało i kombinowało z tego co się dostało ;)

Ach i nie mogłam się oprzeć jak zobaczyłam body batgirl haha musiałam kupić chociaż najmniejsze były 68... Dorosnie ;)

To kto jeszcze został przed polowkowym?
Ja w przyszły wtorek, nie mogę się doczekać [emoji5]
 
Do góry