reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Kwatere mamy na gubałówce.
Muszę opracować plan jakie trasy będziemy pokonywać, żeby nie było to zbyt męczące dla mnie i dzieci. To są nasze początki przygód z górami. Pierwszy raz byliśmy w zeszłym roku kilka dni. W drodze powrotnej chcemy zaliczyć kopalnie soli w Wieliczce...zobaczymy jak wszystko się poukłada.

To Tatry powiem Ci ładne wyzwanie na ciążowy brzuszek [emoji4] jeżeli chcecie chodzić po górach. Jeśli mogę coś doradzić, to w ciąży proponuję wchodzić na szczyt, a zjechać wyciągiem. Bo ciężko może Ci się schodzić, tzn. plecy dostaną mocno popalić [emoji6]
 
No ja też dodałam bo miałam zapisany:) i wyszło bardzo dobre ja dowalilam tyle truskawek że aż po brzegi :)) hahaha
Pychotka uwielbiam takie połączenia:)
Super. Ja właśnie ostatnio miałam mało truskawek ale też lubię duża ilość. Miesiąc temu robiłam ten przepis z brzoskwiniami z puszki. Też pycha
 
Dzien dobry wszystkim. U mnie armagedon. Ja i synek od niedzieli jestesmy na antybiotyku,angina nas dopadla,a mnie jeszcze dzis biegunka. Ledwo zyję. W poniedzialek bylam na wizycie, malutka ma sie dobrze, ma 300g, termin zmienił się na tydzien po terminie. Zyczę wszystkim milego dnia

Kurujcie się, zdrówka!
Co ostatnio z tymi infekcjami? Moja teściowa od poniedziałku tez leży plackiem z gigantyczną gorączką. Była u nas w sobotę, dlatego czekam, czy czasem nas nie pozarazala, ale póki co nic.
 
Dzien dobry wszystkim. U mnie armagedon. Ja i synek od niedzieli jestesmy na antybiotyku,angina nas dopadla,a mnie jeszcze dzis biegunka. Ledwo zyję. W poniedzialek bylam na wizycie, malutka ma sie dobrze, ma 300g, termin zmienił się na tydzien po terminie. Zyczę wszystkim milego dnia
A mogłabyś napisać swoje objawy?
 
Widziałam wszystkie mecze do tej pory, czasem co prawda jednym okiem i kurczę jesteśmy najsłabsi na tym turnieju. Nawet Niemcy, którzy totalnie zawalili, nie byli tak źli... te podania do przeciwnika, głupie straty piłek, brak szybkości... jak Senegal przejmował piłkę to raz dwa byli pod naszą bramką.

Ja właśnie też oglądam wszystkie mecze. Lubię piłkę i pierwszy raz mam taki "luksus", bo w sumie niewiele mi wolno, że mogę wszystko oglądać. I też myślę, że w sumie to razem z Arabią Saudyjską wypadliśmy najsłabiej. Niestety, ale raczej duża w tym wina trenera, wystawianie Milika jest nieporozumieniem. Zresztą Cionka też. Miał tylu młodych piłkarzy do wyboru, którym się chce grać, to nie...

Cześć!
Wizytującym życzę aby wszystko poszło po Waszej myśli.
Wczoraj popołudniu znów brzuch mnie bardzo mocno bolał. Ehhh nawet magnez nie pomagał. Dziś już też zaczyna, mam nadzieję, że w górach nie będzie tragedii, bo będę siedziała ciągle na kwaterze
emoji53.png

A może masz termin miesiączki teraz? Ja miałam wczoraj i przedwczoraj bóle i kłucia i wyliczyłam, że wypada mi to w terminie miesiączki.

Powodzenia na wizytach :)
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach :)
Jeżeli chodzi o wymiary to z powodu moich lęków o bobasa mój gin mierzy głowę, brzuch, kość udową i jeszcze jakiś wymiar i sprawdza czy się mieścimy w danym tygodniu.
Ale jak zapytam to mi powie np że ma mniej więcej 13cm crl.
Dokładnie mierzy te 4 wymiary co potrzebne są do ustalenia wieku ciąży.
Ostatnio było z usg idealnie termin 13 listopada.
Teraz na połówkowych ma zważyć malucha.
 
reklama
Do góry