reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Karolyn dopiero gdy maluch skończy 4 miesiące możesz zacząć się martwić brakiem uśmiechu. Masz jeszcze sporo czasu [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To że przed terminem pewnie też ma wpływ. Mój starszy też późno zaczął się uśmiechać A cała resztę umiejętności zdobywał bardzo szybko. Usiadł jak miał 6 miesięcy, jak miał 10 to już chodził. Nawet żeby dostał niestandardowo szybko, bo jak miał 3,5 miesiąca. Cierpliwości, na pewno niedługo piek y uśmiech zobaczysz na małej buzce [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolyn ja dzwoniłam do neonatologa, bo się martwiłam o to patrzenie i kazała korygować te tygodnie przed terminem do pół roku życia. Wiec Adaś ma 6 tygodni.

Posprzątałam na dole domu, chyba kupię te chustę chociaż nie wiem jak to zawiąże. Anastazja wisiała na mnie 3,5 godziny, kręgosłup mi odpada. Odkurzanie jedna ręka i 5 kilowy malutek na drugiej jest mało komfortowe. A wy używacie chust? Dziecko nie jest powyginane w tym?

Podbijam pytanie z praniem obfajdanych bodów :)
 
U mnie też kilka ubranek zniszczone przez kupkę. Nie mam pomysłu czym to sprac.
Co do chusty to mam elastyczną i taka można używać dopiero jak dziecko trzyma główkę. Mój też chce być cały czas przy mnie. Już piekłam racuchy jedną ręką itp... mało to komfortowe.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny u nas plamy z kup też nie schodzą:huh: Od piątku po szczepieniu dziecko mi się popsuło:-( :( Albo szczepienie + skok.. Jest nie odkładalny, ciągle chce być na rękach.. Zrobienie obiadu graniczy z cudem więc wczoraj kupiłam chustę.. Na razie kółkową i jestem zadowolona, ręce wolne dziecko spokojniejsze. Planuje kupić długą żeby móc dłużej nosić mam nadzieję, że nauczę się wiązać ;-) ;) My jeszcze rozmiar 1 nosimy i 56 (dopiero teraz na nim nie wisi) ale on teraz ma ok 3,5 kg. Jutro 7 tygodni. Uśmiechów i gugania dalej u nas nie ma.
 
Mydełko odplamiające albo zwykłe mydło do rąk takie w kostce. Tylko od razu na świerzą plamę. Ja jeszcze zwijam kawałek mydła na tej plamie i tak piorę w pralce. Spiera nawet zupkę z marchewki (wypróbowane przy córce).

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja Ninka też się jeszcze nie śmieje ani nie guga. W sobotę będzie miała 7 tygodni a powinna jutro mieć dopiero 4 tygodnie.

My już od tygodnia używamy pampersow rozm.2 i ubranka 56, Nina miała 47 cm i 2900g więc ubranka na 50 cm nam się przydały. Teraz waży ok 4,5 kg :-)

U nas widzenia na cycu i noszenia na rękach ciąg dalszy... Też się zastanawiam nad chustą bo dłużej tak nie dam rady, nie wszystko da się zrobić jedną ręką ;-)

Jak jest świeża plama to odplamiaczem albo szarym mydłem i zchodzi a taka Stara już nie. chociaż Nina jeszcze póki co nie przesrała żadnego ubranka :-)
 
Do góry