reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja planowo za dwa dni zostanę mamą. Chyba, że maluszek postanowi zostać kilka dni dłużej w moim brzuszku ;) Cieszę się, ale... także się boję... Czy dam sobie radę. Też tak miałyście?? Czy to tylko ja zaczynam już świrować od nadmiaru hormonów? ;)
O rany mam to samo! Przychodzi chwila, że głaszcze się po brzuchu i mówię "mały damy radę, niedługo będziemy się przytulać" a za chwilę przychodzi jakiś taki strach co to będzie, jaki to będzie ból, jak ja sobie dam rade, itp. Okropne takie skrajne uczucia! Mam nadzieje, ze po porodzie nie będzie czasu na takie myślenie :)
 
reklama
O rany mam to samo! Przychodzi chwila, że głaszcze się po brzuchu i mówię "mały damy radę, niedługo będziemy się przytulać" a za chwilę przychodzi jakiś taki strach co to będzie, jaki to będzie ból, jak ja sobie dam rade, itp. Okropne takie skrajne uczucia! Mam nadzieje, ze po porodzie nie będzie czasu na takie myślenie :)

Po porodzie nie będzie za bardzo na nic czasu Ale dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym odosobniona, mąż się stara, ale chyba nie do końca rozumie moją huśtawkę nastrojów
Zatem Droga Przyszła Mamo - obyśmy obydwie dały radę! I oby jak najmniej bolało, hehe
 
Wituś zaplątany był pępowinom siedział po prawej stronie brzucha i nic nie schodził, tętno dziecka zaczęło wartość, miałam pełne rozwarcie
doktorowa całą rękę wkładają mi w krocze, próbowała go doprowadzić, mnie kazała przenosić się z boku lewego na prawy i nabierać, s kurcze miałam krótkie na pęcherz nabierają ce
współpracowała jak mogłam. Nie dało się. Lekarz zapytał się żartobliwie Czy daruję to Witusiowi? A ja jak zobaczyłam go to od razu pokochałam, jest wspaniały
Na razie nie jest ze mną w sali, a ja słaba. Jutro chyba dadzą nam dzieci dopiero, to dole zdjęcie
 
reklama
Do góry