reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

My też już po wszystkim [emoji4] wody puściły o 0.40, w szpitalu byliśmy po 1. Nie było żadnych skurczy więc o 10 podłączył mi o ksytocyne a o 12 urodził się Milosz. Czujemy się dobrze choć wiadomo, tam na dole boli bardzo. Oby jak najszybciej nabrać sił i do domku [emoji4] gratuluję pozostałym mama a za resztę brzuchotem trzymam mocno kciuki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
GRATULACJE! :* dużo sił dla Was :) szybki poród - mam nadzieję, że u mnie też taki będzie :p ehh...już nie mogę się doczekać!
 
reklama
Gratulacje Dziewczyny. Super że tak dobrze poszło.
Ślicznego masz chłopczyka Bejbi, córcia też urocza :)

Mnie obudziły skurcze o 3, myślałam że coś się rozkręci ale gdzie tam. Pół dnia takie bóle jak na miesiączke, ociupinka krwi na wkładce około południa i cisza. A byłoby dobrze bo mąż miał dzisiaj wolne. Jutro idę z Zosią na szczepienie to przy okazji zajrzę do położnej niech spojrzy fachowym okiem.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My też już po wszystkim [emoji4] wody puściły o 0.40, w szpitalu byliśmy po 1. Nie było żadnych skurczy więc o 10 podłączył mi o ksytocyne a o 12 urodził się Milosz. Czujemy się dobrze choć wiadomo, tam na dole boli bardzo. Oby jak najszybciej nabrać sił i do domku [emoji4] gratuluję pozostałym mama a za resztę brzuchotem trzymam mocno kciuki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje :) witamy Miłoszka
 
My też już po wszystkim [emoji4] wody puściły o 0.40, w szpitalu byliśmy po 1. Nie było żadnych skurczy więc o 10 podłączył mi o ksytocyne a o 12 urodził się Milosz. Czujemy się dobrze choć wiadomo, tam na dole boli bardzo. Oby jak najszybciej nabrać sił i do domku [emoji4] gratuluję pozostałym mama a za resztę brzuchotem trzymam mocno kciuki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje:wink:
 
Gratuluję wszystkim nowym i ponownym mamusiom :)
Po cesarce naprawdę najgorsze jest to, że przez dzień nie ma się dzieciątka przy sobie. Z drugiej strony nie ma jak się nim zająć, ale i tak to prawie przeszywający ból i tęsknota...
 
reklama
Bejbi, kasiap3 gratulacje :-)
Bejbi ale Wituś długi, moja Nina ważyła tyle samo ale ma tylko 47 cm

Dziś byliśmy na pierwszym spacerku i w przychodni na ważeniu, Nina wróciła dziś do wagi urodzeniowej, równe 2900g :-)
 
Do góry