reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Już teraz taki czas, że jedna za drugą będziemy rodzić :) to kto jeszcze został?? jak się czujecie dziewczyny??
ja zaczęłam 38 tydz i oprócz delikatnego kłucia i skurczy miesiączkowych wieczorami to na razie cisza
 
reklama
Viciu z Agatką
 

Załączniki

  • 15100612233511768336849.jpg
    15100612233511768336849.jpg
    313,7 KB · Wyświetleń: 156
Bejbi- OGROMNE gratulacje! :* najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i Witus jest już na świecie! Super :)

Ja dalej w dwupaku. Już po terminie.nic mnie nie bierze :(
 
Bejbi, gratulacje :) Ślicznego masz synka :)
A ja w dwupaku chociaż od soboty skurczy coraz więcej, bóle jak przed okresem, czop odchodzi i tak czekam i czekam. W czwartek mija termin z usg i idę na ktg, zobaczyny :) Może coś wcześniej ruszy :D
 
Wituś zaplątany był pępowinom siedział po prawej stronie brzucha i nic nie schodził, tętno dziecka zaczęło wartość, miałam pełne rozwarcie
doktorowa całą rękę wkładają mi w krocze, próbowała go doprowadzić, mnie kazała przenosić się z boku lewego na prawy i nabierać, s kurcze miałam krótkie na pęcherz nabierają ce
współpracowała jak mogłam. Nie dało się. Lekarz zapytał się żartobliwie Czy daruję to Witusiowi? A ja jak zobaczyłam go to od razu pokochałam, jest wspaniały
Na razie nie jest ze mną w sali, a ja słaba. Jutro chyba dadzą nam dzieci dopiero, to dole zdjęcie

Szczere gratulacje dla Ciebie i synka.
Najważniejsze , że wszystko się skończyło dobrze.
A tak na marginesie czy na usg widać, że dzieci jest owinięte pepowina czy tylko na KTG to widać po zapisach?
 
Ja w tym tygodniu zaczynam terminy porodu z usg:laugh2: zaczynam od piątku kończę we wtorek za tydzień :-p a z OM mam na przyszły czwartek;-) ;) po cichu liczę na ten tydzien:sorry2:
 
reklama
My też już po wszystkim [emoji4] wody puściły o 0.40, w szpitalu byliśmy po 1. Nie było żadnych skurczy więc o 10 podłączył mi o ksytocyne a o 12 urodził się Milosz. Czujemy się dobrze choć wiadomo, tam na dole boli bardzo. Oby jak najszybciej nabrać sił i do domku [emoji4] gratuluję pozostałym mama a za resztę brzuchotem trzymam mocno kciuki.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry