reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzisiaj chyba będzie dzidziusiowi seria ;) tak jak przy końcówce października. Zaglądam i zaglądam na nasze forum ;) jeszcze raz powodzenia. Anastazja śpi jakby jej ktoś odciął prad, nawet zjadła na śpiąco, a jak, za to nocy wcale. W sumie niespala 5 h, chyba padnę na tej kanapie.

Magda to ja chyba jestem ewenementem. Po tym jak mialam 8 miesiecy bezsennosc po pierwszym porodzie to juz mnie chyba nic nie zniszczy. Też spie przerywanym snem ale nie mam potrzeby odsypiania w dzien :)
 
reklama
Ok sie dzieje :-) :)rodzicie na przemian! Dobrze ze jeszcze sa tu jakies brzuchatki bo mi sie ciagnie ten czas:rofl:
Pan Maz kazal mi sie wstrzymac co najmniej do skonczenia malowania pokoju dla Malej;-) ;) chociaz i tak bedzie spala z nami to swoj kacik niedlugo bedzie miec gotowy. Ale to wszystko ekscytujace!!:szok:
 
ja od jakiegoś tyg do tej pory prałam, segregowałam i prasowałam rzeczy dla Małego a od soboty wzięłam się za generalne porządki naszych szaf.
W sobotę rano kręcę się po domu, wchodzę do naszego pokoju a na podłodze mój M z powywalanymi rzeczami z komody (książki, papiery, pierdoły) pytam: "co Cię tak naszło??" a On z pełną powagą: "wiję gniazdo" ;) i tak jak zaczęliśmy od komody (bo przecież musiałam Go pilnować żeby mi większej połowy jej zawartości nie wywalił) tak poprzez szafy aż do mycia okien i podłóg, a dzisiaj wzięłam się za pranie firanek :) 38 tydz rozpoczęty, więc już można
Dziewczyny a Wy bierzecie olej z wiesiołka??
 
Dziewczyny trzymam mocno kciuki, powodzenia :-)

U nas już 9 dni minęło odkąd Nina jest z nami. Póki co jest bardzo grzeczna , tylko je i śpi i brudzi pieluchy ;-) chwilo trwaj, jutro mam nadzieję, że sprawdzę w przychodni czy ładnie przybiera ( jak mi naprawią windę)
 
ja od jakiegoś tyg do tej pory prałam, segregowałam i prasowałam rzeczy dla Małego a od soboty wzięłam się za generalne porządki naszych szaf.
W sobotę rano kręcę się po domu, wchodzę do naszego pokoju a na podłodze mój M z powywalanymi rzeczami z komody (książki, papiery, pierdoły) pytam: "co Cię tak naszło??" a On z pełną powagą: "wiję gniazdo" ;) i tak jak zaczęliśmy od komody (bo przecież musiałam Go pilnować żeby mi większej połowy jej zawartości nie wywalił) tak poprzez szafy aż do mycia okien i podłóg, a dzisiaj wzięłam się za pranie firanek :) 38 tydz rozpoczęty, więc już można
Dziewczyny a Wy bierzecie olej z wiesiołka??

Ja biore od tygodnia
Lekarka mi pozwolila po 36 tyg 3 tabl dziennie. Nie wiem czy pomose ale nie zaszkodzi, bo z tymi maasazami to roznie bywa.. :laugh2:trudno o regularnosc:crazy:
 
reklama
Ja planowo za dwa dni zostanę mamą. Chyba, że maluszek postanowi zostać kilka dni dłużej w moim brzuszku ;) Cieszę się, ale... także się boję... Czy dam sobie radę. Też tak miałyście?? Czy to tylko ja zaczynam już świrować od nadmiaru hormonów? ;)
 
Do góry