reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Byliśmy z dziewczynkami, moczowy tylko nóżki☺
A tak wyglądają nasze fundamenty i korytka z drutach pod schody
 

Załączniki

  • 1509879357950-1257169307.jpg
    1509879357950-1257169307.jpg
    233,4 KB · Wyświetleń: 134
  • 1509879400408-356720211.jpg
    1509879400408-356720211.jpg
    229,2 KB · Wyświetleń: 128
  • 15098794222342024140534.jpg
    15098794222342024140534.jpg
    208,5 KB · Wyświetleń: 125
reklama
no chyba, że nie są jeszcze zielone a seledynowe
ale to i tak źle

też jestem w 40 tyg. flamandka, nie łamiemy się!!!
ale ja to wyglądam jakby mnie ktoś tłuczkiem do mięsa poobijał, wory pod oczami, spuchnięta twarz, zmęczenie

po wczorajszej wizycie w szpitalu, zostałam odesłana do domu
zapis ktg pokazał 10 skurcze, czyli żadne
szyjka po badaniu zaczyna się zmieniać, otwarta na 1 cm
jeśli do środy mnie nic nie ruszy to mam bezwzględnie zgłosić się na oddział

dziwne też, że po takiej akcji na porodówce, nie zrobili Ci cesarki? a jakie tętno dziecka?Lomana?
Ja jestem zla ze nawet mnie nie zbadali tylko ktg ,nie wiem tez ile wazy maly ,cala belgia ginekolog mam ze szpitala wiec nie mam do niej num kom
 
Dziendobry w niedzielne poludnie spalam prawie cala noc,u mnie cisza skurczy brak tylko sluz bezbarwny wczoraj lecial wczesniej byl bialy.Dzis 4 dzien po terminie jutro mam ktg rano dzwonie do mojej gin co dalej pewnie kaze czekac,a jestem ciekawa co do rozwarcia.Jestem bardzo rozdrazniona. Idziemy teraz na spacer Milego dnia.
 
Hej mamusie. Ja dziś byłam na USG w szpitalu - z Maluszkiem wszystko dobrze - waży ok 3360g. Główka jest jużnisko, ale innych oznak porodu brak :( Lekarka przebadała mnie ginekologicznie - ależ to było nieprzyjemne i bolesne :/ wszystko mnie póxniej bolało. Zapis KTG prawidłowy ...nic tylko czekać. Mogę urodzić dziś, a równie dobrze za tydzień lub więcej. eh - to czekanie dobija
 
Aj mnie to czekanie tez dobija,tylko ze do terminu z OM mam jeszcze 10 dni :hmm: mam cicha nadzieje ze jednak sprawdzi sie termin z usg i urodze w piatek ;-) ;)
no ja w tym momencie jestem 3 dni po terminie z OM, a wg pierwszego USG termin miałam dzisiaj...Według drugiego USG termin za dwa dni. No a na póxniejsze usg już nie zwracam uwagi
 
Bedzie dobrze. Ja bardzo chcialam urodzic 6.11 ale chyba nic z tego nie będzie... trzymam kciuki i czekamy na same dobre wieści [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie dobrze: ) ja rodze jutro ze względu na cesarkę ;) o 7 rano mam przyjęcie na oddział: )

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry