reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
colourofrainbow chyba dołączę do Ciebie:) od godziny mam regularne skurcze, co 10 min. i nawet szybciej, mam nadzieję, że już mi nie przejdą:happy:
trzymajcie kciuki dziewczyny
od czasu morsowania na wkładce mam brązowawe upławy
nie wiem czy mam się zgłaszać do szpitala czy jeszcze czekać, M jeszcze nie budziłam
 
Hej wiecz zaczely sie saczyc wody,pojechalismy do szpitala zrobili test neg.i domu.Polozylam sie do lozka maly sie krecil bardzo i chlust mualam podlozona mate higieniczna i znow polecialo sporo, zaczelam sie trzesc nerwy,maz pojechal po tesciowa.
W szpitalu sprawdzili szyjke zamknieta ale polozna miala mokra rekawiczke zrobili test pozytywny zostaje w szpitalu.
Czekamy na skorcze.
 
Przed nami gorąca noc i poranek. Dziewczyny, kciuki mocno zaciśnięte, szybkich porodów i zdrowych dzieciaczkow [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam za was kciuki dziewczyny. Ja mam noc z głowy, u moich chłopaków był kolega i nastraszył ich jak cholera co do ciemności, jeden i drugi co chwile się budzi i płacze i nie wiem do kogo biegać do jednego, drugiego, czy Anastazji. Jutro padnę jak pies Pluto
 
Ale mamy początek tygodnia! Dziewczyny trzymam za Was bardzo mocno kciuki! ;-) jeszcze troszkę i Maleństwa będą już z Wami
 
reklama
Dzisiaj chyba będzie dzidziusiowi seria ;) tak jak przy końcówce października. Zaglądam i zaglądam na nasze forum ;) jeszcze raz powodzenia. Anastazja śpi jakby jej ktoś odciął prad, nawet zjadła na śpiąco, a jak, za to nocy wcale. W sumie niespala 5 h, chyba padnę na tej kanapie.
 
Do góry