reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Haha :) ja pamiętam jak przy porodzie zaczely się parte a polozna do mnie "nie przyj tylko oddychaj!" bo jeszcze nie była gotowa. To jest dopiero ciężkie do zrobienia :D

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie, ja miałam tak samo- nie przyj tylko oddychaj... Ale to był chyba jakiś żart, jak mnie bierze na parcie to już za Chiny nie mogę tego powstrzymać :p więc się nie powstrzymałam i urodziłam :D ale u mnie to była kwestia tego że po prostu położne były zaskoczone tempem porodu i nie przygotowane do akcji, a nie żeby drogi rodne nie były gotowe czy główka nie zstąpiła. Bo w takich wypadkach to chyba faktycznie trzeba się wstrzymać, choć ja nie wiem jak hehehe ;)
 
reklama
Ajjjjj.... faceci:wściekła/y: właśnie się pokłóciłam z mężem, że jutro na cmentarze chce jechać z synkiem i mamą, oczywiście samochodem ( ja kierowca). On twierdzi, że to nie odpowiedni stan na takie wyprawy:angry: tak w sumie to dzisiaj w sklepie pani do mnie mówi " jaki już ładny brzuszek". Ja mówię , że już końcówka w sumie , a ona do mnie " i sama pani na zakupach jest???" :confused:
czuje się dobrze,chociaż ryzyko zawsze jakieś małe jest:dry: jak tu rozmawiać z facetami:angry:

Ryzyko niby jest, ale ja też wszystko załatwiam i chodzę sama. Wczoraj zrobiłam sobie małą wyprawę z synkiem. Jedyne uważam, by nie dźwigać ciężarów, ale tak to jak się dobrze czuję to "żyję normalnie".
 
Ryzyko niby jest, ale ja też wszystko załatwiam i chodzę sama. Wczoraj zrobiłam sobie małą wyprawę z synkiem. Jedyne uważam, by nie dźwigać ciężarów, ale tak to jak się dobrze czuję to "żyję normalnie".
Ja też sama jeżdżę na zakupy, na pobranie krwi, do lekarza, itp i i też tylko staram się nie dźwigać :tak:
 
Nie wiem skad takie przeświadczenie ze ciężarna jest jak święta krowa ;)(oczywiście nie mówię o zagrożonej ciąży) ja też wszystko robiłam sama tylko nie dzwigalam

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na szczescie tez jestem samodzielna,nie wyobrazam sobie nie wsiasc do auta i nie pojechac do koleznki na kawe i ciacho albo zrobic jakies zakupy. Oczywiscie przyjemnie jest jak Maz mnie chce wyreczyc wiec tez mu na to zezwalam ale na ogol ciesze soe ze jestem na chodzie. Podobno mam niewielki brzusio (nie znam sie) wiec ludzie tez malo gdzie mnie przepuszczaja w kolejce :/ a to szkoda.
Ale dziewczyny poratujcie szybka opinia!! Otoz dzisiaj bylam u gin na wizycie. Zbadala, wszystko okej. Szyjks zaczyna pracowac,jakoes malutkie rozwarcir na 1 cm jest, ale mowila ze nie ma zadnego ryzyka przedwczesnego porodu. Zaznaczam ze dzis jest 36 tydz +3dni
A teraz patrze na bieliznie brunatne plamy od razu sie polozylam ale nic mnie nie boli wiec jesli przejdzie to dobrze a jesli nie to bede dzwonic do lekarki mialam troche aktywny dzien ale nie taki meczacy znowu
 
Ja na szczescie tez jestem samodzielna,nie wyobrazam sobie nie wsiasc do auta i nie pojechac do koleznki na kawe i ciacho albo zrobic jakies zakupy. Oczywiscie przyjemnie jest jak Maz mnie chce wyreczyc wiec tez mu na to zezwalam ale na ogol ciesze soe ze jestem na chodzie. Podobno mam niewielki brzusio (nie znam sie) wiec ludzie tez malo gdzie mnie przepuszczaja w kolejce :/ a to szkoda.
Ale dziewczyny poratujcie szybka opinia!! Otoz dzisiaj bylam u gin na wizycie. Zbadala, wszystko okej. Szyjks zaczyna pracowac,jakoes malutkie rozwarcir na 1 cm jest, ale mowila ze nie ma zadnego ryzyka przedwczesnego porodu. Zaznaczam ze dzis jest 36 tydz +3dni
A teraz patrze na bieliznie brunatne plamy od razu sie polozylam ale nic mnie nie boli wiec jesli przejdzie to dobrze a jesli nie to bede dzwonic do lekarki mialam troche aktywny dzien ale nie taki meczacy znowu
Te plamy mogą być po badaniu ginekologicznym.
Ja dzisiaj też byłam u lekarza. Wszystko jeszcze zamknięte. Termin na następną sobotę ale synek jest malutki waży około 2800g (raczej mniej bo 39 tc a wiele pomiarów wypadło na 35). Lekarz mówi że może nie dobić do 3kg. Mam odpoczywać i trzymać się do terminu albo i nieco dłużej.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry