reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Madzia mi przy córce mówiła położna laktacyjna, że jak piersi są takie twarde to odciągać laktatorem tylko trochę żeby zmiękły i wtedy przystawiać dziecko do piersi. Podobno to lepsze dla laktacji. Ja tę odrobinę odciągniętą podawałam w nocy jak mała był zbyt zdenerwowana żeby chwycić pierś jako taki sygnał że już jest mleczko. To sprawiało że łatwiej później łapała.

Ja mam katar, bolą mnie zatoki więc nici z jakichkolwiek wyjść dzisiaj. Nie chcę też córki przeziębić bo za tydzień ma szczepienie a potem mój poród i nie może być wtedy chora. Mam takie huśtawki nastrojów jakbym zwariowała. Płaczę, wściekam się, śmieję. Jeszcze ta koszmarna pogoda...

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie śpię kolejną noc z rzędu i chyba zaraz zwariuje. Jak to jest że gdy tylko zaczynam przysypiać natychmiast chce mi się siku, swędzi mnie ręka albo stopa, boli mnie w klatce piersiowej albo w kolanie, dostaję zgagi, zasycha mi w gardle albo robię się głodna. No i jak już wstanę do toalety, kuchni czy apteczki to jest koniec spania. Nie mogę się skupić na książce, w tv i internecie nic nie ma. Łażę tylko po domu. Chciałabym żeby czas przyspieszył i już było rano.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie śpię kolejną noc z rzędu i chyba zaraz zwariuje. Jak to jest że gdy tylko zaczynam przysypiać natychmiast chce mi się siku, swędzi mnie ręka albo stopa, boli mnie w klatce piersiowej albo w kolanie, dostaję zgagi, zasycha mi w gardle albo robię się głodna. No i jak już wstanę do toalety, kuchni czy apteczki to jest koniec spania. Nie mogę się skupić na książce, w tv i internecie nic nie ma. Łażę tylko po domu. Chciałabym żeby czas przyspieszył i już było rano.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
Dołączam do nieśpiących... Ani nic produktywnego nie daję rady zrobić, ani zasnąć...
 
Eh może się przynajmniej przyzwyczaję do niespania. Choć ostatnio śpię tak mało że mam wrażenie, że przy noworodku wreszcie zacznę się wysypiać. Może przynajmniej będę drzemać między karmieniami [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam od około tygodnia taką dziwną przypadłość, że oprócz siusiu budzi mnie w nocy ból z boku uda w jednym tylko punkcie jakby ktoś mi to miejsce czymś gorącym przypalał. Nie wiem co to, może jak leżę na lewym boku to po pewnym czasie uciskam na jakieś nerwy.... Jeszcze trochę trzeba wytrzymać
.... :-)
 
Eh może się przynajmniej przyzwyczaję do niespania. Choć ostatnio śpię tak mało że mam wrażenie, że przy noworodku wreszcie zacznę się wysypiać. Może przynajmniej będę drzemać między karmieniami [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
To jest przedsmak chyba tego co nas czeka już za chwilę, natura wie co robi i przyzwyczaja nasze organizmy ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny. No ja spie miedzy karmieniami. Teraz mam wlasnie karmienie. Wszyscy jeszcze śpią. Potem będziecie narzekac ze noworodek was budzi i tak zle i tak nie dobrze ;P

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry