reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Witajcie po kilku dniach nieobecności. Wczoraj miałam usg połówkowe, synuś zdrowy obecnie jestem w 20 tyg i 5 dni waga maluszka 391gram. Oczywiście zawsze coś musi spędzić mi sen z powiek i otóż mam łożysko centralnie przodujące, fachowo mówiąc jest na ściśnie tylnej zakrywa wewnętrzne ujście szyjki i rozciąga się na przednia ścianę. Leżeć, siedzieć, nie chodzić, nie stać, nie dźwigać. Wierze ze jeszcze się podniesie ale raczej szanse marne :(
 
Hej. Ja mam brzeznie przodujace. Poki co tez oszczedzac się, nie dzwigac itp ale lezec nie musze na szczęście. Trzeba być dobrej mysli

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie po kilku dniach nieobecności. Wczoraj miałam usg połówkowe, synuś zdrowy obecnie jestem w 20 tyg i 5 dni waga maluszka 391gram. Oczywiście zawsze coś musi spędzić mi sen z powiek i otóż mam łożysko centralnie przodujące, fachowo mówiąc jest na ściśnie tylnej zakrywa wewnętrzne ujście szyjki i rozciąga się na przednia ścianę. Leżeć, siedzieć, nie chodzić, nie stać, nie dźwigać. Wierze ze jeszcze się podniesie ale raczej szanse marne :(

Marbia, a wczesniejsze usg nie wskazywały na przodujace łożysko? Z tego co wiem to w takim przypadku jest wskazanie do cc, dobrze kojarzę?
 
Hej :-)

21monia w Irlandii trzeba przejść na macierzyński najpóźniej 2 tygodnie przed datą porodu i mój pracodawca myśli, że do końca października będę pracować...

Marbia ja w pierwszej ciąży miałam łożysko przodujace i sie podniosło ok 30 tygodnia już było ok

Bezkonserwantow oj apetyt mi dopisuje i już niestety 6,5 kg na plusie :-(
 
reklama
Ja 7 kg na plusie więc póki co wygrywa [emoji6] a tak serio to nie wiem skąd się to bierze. Mam sporo ruchu, jem troszkę więcej niż normalnie Ale ale staram się zdrowo. No nic, nie na wszystko mamy wplyw.
Co do macierzyńskiego to liczą średnią ż z ostatnich 12 miesiecy Ale 3 pierwsze z tych dwunastu muszą być pełne (bez chorobowego). Jeśli w ostatnich trzech miesiącach było chorobowe to cofaja się.
Miałam teraz trzy dni wolne i spedzilam ż z synkiem dużo czasu. Było chwilami nerwowo Ale podsumowując to był super czas. Dziś dwie godziny chodziliśmy po lesie w poszukiwaniu kałuż [emoji6] uwielbiam w dzieciach ta radosć życia i Cieszynie się z takich małych rzeczy jak tupanie w kałuży [emoji4] jutro powrót do pracy, już mi się nie chce...
Co do zwolnienia to ja jestem umowiona z pracodawcą do kiedy pracuje. Takie rozwiązanie jest dla nich najlepsze, bo mogą spokojnie znalezc kogoś na moje miejsce. Pracuje do końca lipca i idę na chorobowe a na moje miejsce już znalezione jest zastępstwo [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry