reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Moje dzieciątko tez ma takie dni ze wariuje przez cały dzień a później chyba odpoczywa bo nie czuje ruchów tak jak piszesz przez dzień lub dwa , ale na szczęście później wraca do formy i nadrabia ten czas [emoji5]
Dziewczyny ja też dzisjaj mam wizyte o 15.15 trzymajcie za nas kciuki bo jak zwykle stres jest [emoji54][emoji5]
A ja oczywiście trzymam za wszystkie wizytujace [emoji5] [emoji110] będzie dobrze [emoji5]
Napewno wszystko bedzie dobrze ja tez denerwuje sie przed kazda wizyta
xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt;) i poznania plcu maluszkow;)

Co do psow u nas sa 3 dwa labradolry i 1 west i 2 koty zyja na ogrodzie i spia u rodzicow w domku zapewne maluch bedzie mial z nimi kontakt ale ja sie tym zbytnio nie przejmuje;)

Aa i odradzam zakup psa w czasie ciazy.jako niania mialam z taki przypadkiem doczynienia niestety pies byl kompletnie nie wychowany

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też z linka przez apke loguje do jakiegoś innego forum.
Miłego dnia wszystkim
A ja linka nie dos


A ja linka nie dostalam za to wiadomość ze jest już wątek zamknięty.[/QUOTE]
To znaczy ze na liscie nie bylas wpisana.czyli narazie piszesz tu;)
Powiedzcie dziewczyny czy te zamknięte forum to to na którym teraz pisze? Czy jest jakiś inny wątek?

xnw40tc7sy506vxn.png
To jest otwarte na nim piszemy;) a zamkniete jest do duskucji dyskretnych

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie, wszystko ok[emoji3] Chłopak potwierdzony takze jak w któryś dzień będzie chlodniej to idę na strych po ciuchy dziewczęce i cześć lepszych wystawie na Olx a resztę oddam kolezance

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nastraszylyscie mnie rozstępami i jak byłam dzisiaj w pracy to mi koleżanki powiedziały że mam się smarować. Posłusznie więc kupiłam balsam Palmersa. Gdyby któraś była zainteresowana to w Rossmanie jest w promocji po 25zl

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nastraszylyscie mnie rozstępami i jak byłam dzisiaj w pracy to mi koleżanki powiedziały że mam się smarować. Posłusznie więc kupiłam balsam Palmersa. Gdyby któraś była zainteresowana to w Rossmanie jest w promocji po 25zl

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo, dzieki za info :D kusil mnie ten balsam, chociaz ja to sie smaruje jak mi sie przypomni :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po wizycie, wszystko ok[emoji3] Chłopak potwierdzony takze jak w któryś dzień będzie chlodniej to idę na strych po ciuchy dziewczęce i cześć lepszych wystawie na Olx a resztę oddam kolezance

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Superr gratulacje;))

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry