reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Kurcze, przez telefon ciezko na tym forum zamknietym, bo mnie przekierowuje tak jak bym przez strone www weszla i bardzo nieczytelnie jest. Zobacze pozniej na kompie co i jak :D

Mnie dalej chorobsko probuje zlapac, zrobilam sobie wode z miodem i cytryna i bede chyba pol dnia lezec :(

A to moje pierwsze zakupy dla Izabelki :D
1496736678-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

super:)
 
reklama
Inny watek jest zalozony, musisz wejsc w link od Kati,
iska ja weszlam w ten link zalogowalam sie. Wrocilam do aplikacji I weszlam w nieprzeczytane I tam juz mialam ten watek , sprobuj tak moze?
Rozstepy zostana z nami juz do konca zycia, z czasem zbledna , mozna je usunac tylko laserowo.
Ja smaruje sie cala, bo w pierwszej ciazy tulko brzuch a przy porodzie I wysilku, popekalam na udach I tylku, wiec niestety to sa minusy ciazy :/
 
No k
Dziewczyny najwazniejsze włąsnie sie smarować, NATŁUSZCZAC skóre np oliwka nawet Bambino. Ja po 1 ciazy nie mam ani jednego rozstepu, teraz tez sie smaruje oliwka i mam nadzieje, ze bedzie tak samo. Moja siostra z kolei nie smarowała sie i ma pełno na brzuchu wiec musi cos w tym byc.
A moja kolezanka nie miałą cała ciaze, a na tydzien przed porodem jej brzuch postrzelał;/
No kazdy jest inny moja znajoma po dzieciach nie ma wogule rozstepow
 
Oj też muszę się wziąć pożądanie za smarowanie bo zdarza mi się zapomnieć. Tym razem stosuje oliwke i troszkę drażni mnie jej intensywny zapach. Szczególnie że ciuchy też przechodzą.. . Ja po pierwszej ciąży mam trzy rozstępy i póki co nowych brak Ale za wcześnie żeby się cieszyć. Na tyłku rozstepy mam już od czasu dojrzewania więc nie ma już o co walczyć. Na szczęście na ta część ciała rzadko patrzę więc mniej boli [emoji6] na piersiach mi się sporo zrobiło w poprzedniej ciąży i ciężko mi ocenić czy w obecnej coś przybyło. Z tymi rozstepami to loteria, można w kółko się smarować a i tak wyjdą. Jednak wiadomo, lepiej nie kusić losu [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, witam się z rana.
Czy to możliwe żeby wymioty powróciły? W sobotę i dziś wymiotowalam zaraz po wstaniu. Do tego po każdym jedzeniu jest mi niedobrze. Nie wiem co mam myśleć :(
Mnie też z linka przez apke loguje do jakiegoś innego forum.
Miłego dnia wszystkim
Witam się z Wami.
Właśnie miałam rano pytać czy jeszcze pojawiają się u Was mdłości i wymioty, bo mnie wczoraj normalnie ścieło:baffled:
A to już 17+1 :sorry:
Poza tym, biorąc pod uwagę ile z Was już wie co kryje się w Waszych brzuchach,postanowiłam zapisać się prywatnie na usg z nadzieją, że też się dowiem. Dzisiaj na 17.15 mam wizytę.
 
Kochane a powiedzcie jeszcze czy ruchy dzidzi czujecie codziennie ? Kiedyś pisała któraś z mamuś ze miała przerwe nawet 2 dni teraz ja takowa mam i się zastanawiam czy wszystko ok. Gratuluje udanych wizyt, trzymam kciuki za oczekujące i zmykam do nauki ;) jutro Was nadrobię
 
Kochane a powiedzcie jeszcze czy ruchy dzidzi czujecie codziennie ? Kiedyś pisała któraś z mamuś ze miała przerwe nawet 2 dni teraz ja takowa mam i się zastanawiam czy wszystko ok. Gratuluje udanych wizyt, trzymam kciuki za oczekujące i zmykam do nauki ;) jutro Was nadrobię
Moje dzieciątko tez ma takie dni ze wariuje przez cały dzień a później chyba odpoczywa bo nie czuje ruchów tak jak piszesz przez dzień lub dwa , ale na szczęście później wraca do formy i nadrabia ten czas [emoji5]
Dziewczyny ja też dzisjaj mam wizyte o 15.15 trzymajcie za nas kciuki bo jak zwykle stres jest [emoji54][emoji5]
A ja oczywiście trzymam za wszystkie wizytujace [emoji5] [emoji110] będzie dobrze [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Kochane a powiedzcie jeszcze czy ruchy dzidzi czujecie codziennie ? Kiedyś pisała któraś z mamuś ze miała przerwe nawet 2 dni teraz ja takowa mam i się zastanawiam czy wszystko ok. Gratuluje udanych wizyt, trzymam kciuki za oczekujące i zmykam do nauki ;) jutro Was nadrobię
Ja czuję bardzo rzadko, zwykle tak pół godziny po zjedzeniu czegoś słodkiego ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
Do góry