reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry,
Zapisałam się do klubu Enfamama i dziś kurier przywiózł mi takie coś ;)
1496657745-aaaaaa.jpeg


Wszystkiego najlepszego dla.jubilatki z okazji urodzin. Ja lipcowa dziołcha.
Tez sie zapisze;)

Ja mam przerwe w pracy godzinka i do domku ide;)

Rozne sa dzieci rozni rodzice....niestety

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zyrtec tez jest w tej grupie lekow, ktore nie wykazaly zadnego wplywu na plodach u testowanych zwierzat ale na ludzkich nikt nie testuje, wiec niby bardziej bezpieczne I mozna brac tylko pod kontrola lekarza. Ja narazie daje rade bez, ale dzis juz czuje pelne zatoki...

Kasiap3 tak jak napisalas wszystko w granicach rozsadku, tez bym nie pozwolila chodzic dziecia z jedzeniem (czyt. Palka kurczaka) ale ciastka,popcorn I chrupki ok, nakrusza ale nie tylko moje ;) zazwyczaj nikt nie ma z tym problemow wsrod moich znajomych. Fakt wkurza mnie jak pozniej popcorn wygrzebuje z kanapy [emoji14] ale do przezycia ;) zreszta od czego mam.psa :) problem z okruszkami rozwiazany haha

Te dziewczyny co maja psy.... czy bedziecie odizolowywac psa od niemowlaka? Ja chce zalozyc bramke miedzy salonem a kuchnia, bo mam duze przejscie I nie chce zeby pies wchodzil do salonu , gdzie dziecko bedzie lezalo na podlodze a druga sprawa siersc! Mam duzego psa I problem siersci bedzie zawsze, mimo czestego odkurzania, jak jest okres linienia to masakra, ona idzie a za nia wlochy leca ;) moj maz mowi ze prEsadzam.

Ja caly porod mam jedna polozna, ktora jest ze mna cala zmiane :)

Mi dzis mega stawia sie macica az dokladnie widzialam, jej rozmiar, ciagle mnie prze na pecherz, chodze co 10min a I tak czuje jak bym sie nie wysikala, ide tez magnez wypic
 
Dziewczynki co do alergii to widziałam, że nie raz się przewija wątek alertecu, ale powiem szczerze, moja alergolog do której chodzę od 10 lat kategorycznie zabroniła mi brać cokolwiek w tabletkach...
Tylko wapno i to bez dodatków plus leki wziewne np. ventolin w razie konieczności. Z tego co czytałam na amerykańskich portalach medycznych to tabletki na alergie są wpisane do leków z grupy C i mogą mieć wpływ na wady u płodu, między innymi rózne roszczepy np. podniebienia, więc może dopytajcie alergologa, bo aż nieprawdopodobne mi się to wydaje, żeby tak sie lekarze w opiniach róznili....

Ja miałam przepisany ventolin, on działa na 3 lub 4 godziny. Dzięki nie mu mogłam oddychać .
 
@Mycha07 ja mam suczke i nie zamierzam izolować jej od dziecka. Co prawda nie mam pojęcia jak to będzie jak się urodzi nowy członek rodziny, tzn nie wiem jak się psina będzie zachowywała, ale ostatnią rzeczą jakiej bym chciała to izolacja ;)
 
Kochana a to nie skurcz BH?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017

No właśnie nie wiem ... to bardziej takie rozpieranie niż twardnienie. Kurczę 11 lat przerwy i ja kompletnie nie pamietam [emoji33]pamietam tylko, ze od twardnienia zaczęły się problemy, dlatego tak się wystraszyłam i uspokoję się dopiero jak lekarz mi powie, ze szyjka się nie skraca, nie rozwiera ... a to dopiero w czwartek [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mycha07 Ja mam suczke labradora i nie chce jej izolować, zwłaszcza, że to taki kanapowiec-przytulasek. Wiadomo, że nie pozwolę na jakieś lizanie dziecka, ale nie będę gdzieś zamykać psa, który jest z nami 9lat. Też się boję o sierść, bo linieje strasznie, ale co zrobić. Tak już te czworonogi mają. ;)
Tak moja psinka ze mną właśnie odpoczywa
1496666296-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Emsi* BH to jakbyś kamień połknęła. Macica staje się twarda i bardzo widoczna. Trzeba wtedy zmienić pozycje, oddychać głęboko. Skurcz trwa ok 30 sekund i puszcza. Czasami czuje takie wypychanie. Dobrze, ze to sprawdzisz. Jak masz możliwość pracy z domu to może z tego skorzystaj. Na pewno wszystko jest ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Zyrtec tez jest w tej grupie lekow, ktore nie wykazaly zadnego wplywu na plodach u testowanych zwierzat ale na ludzkich nikt nie testuje, wiec niby bardziej bezpieczne I mozna brac tylko pod kontrola lekarza. Ja narazie daje rade bez, ale dzis juz czuje pelne zatoki...

Kasiap3 tak jak napisalas wszystko w granicach rozsadku, tez bym nie pozwolila chodzic dziecia z jedzeniem (czyt. Palka kurczaka) ale ciastka,popcorn I chrupki ok, nakrusza ale nie tylko moje ;) zazwyczaj nikt nie ma z tym problemow wsrod moich znajomych. Fakt wkurza mnie jak pozniej popcorn wygrzebuje z kanapy [emoji14] ale do przezycia ;) zreszta od czego mam.psa :) problem z okruszkami rozwiazany haha

Te dziewczyny co maja psy.... czy bedziecie odizolowywac psa od niemowlaka? Ja chce zalozyc bramke miedzy salonem a kuchnia, bo mam duze przejscie I nie chce zeby pies wchodzil do salonu , gdzie dziecko bedzie lezalo na podlodze a druga sprawa siersc! Mam duzego psa I problem siersci bedzie zawsze, mimo czestego odkurzania, jak jest okres linienia to masakra, ona idzie a za nia wlochy leca ;) moj maz mowi ze prEsadzam.

Ja caly porod mam jedna polozna, ktora jest ze mna cala zmiane :)

Mi dzis mega stawia sie macica az dokladnie widzialam, jej rozmiar, ciagle mnie prze na pecherz, chodze co 10min a I tak czuje jak bym sie nie wysikala, ide tez magnez wypic
Mam małego psa shih tzu od pierwszego dnia z córką. Razem drzemali w dzień, on wył jak ona płakała a ja wyszłam do łazienki. Teraz jak już biega to jej najlepszy przyjaciel do zabawy. Czasami zastanawiam się skąd ten pies ma tyle cierpliwości:)
 
Do góry