reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
O leczo :) dawno nie robiłam.
U mnie dzisiaj i jutro pulpeciki w sosie pomidorowym z ziemniaczkami i mizeria :)

3jgx43r8ceekwbv1.png
Pulpety w sosie pomidorowym zawsze kojarzą mi się z surówką z kiszonej kapusty. Przez te Twoje pulpety będę musiała iść do sklepu kupić kiszoną kapuste :) bo naszła mnie ogromna ochota:)
 
@estrelicia kciuki za wizytę [emoji110]️ żeby Zosia pięknie pokazała, ze Zosia jest :) a powiedz mi jak zapiszecie ja w urzędzie? Zofia? Sophia? Czy jakiś inny odpowiednik tego imienia?
Moja jak położę rękę na brzuchu to cicho siedzi :p identycznie było z synem :p

@shaggy całe szczęście, ze z ciąża ok! Cóż, będziemy łykać co trzeba, żeby tylko donosić dzieciątka :) nie cierpię tej wypływającej luteiny, ale co zrobić. Trzeba brać.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Też nie cierpię luteiny. Ileż można? Ja biorę od początku. Tak czekam jutrzejszej wizyty m.in. i z tego powodu, że może mi ją odstawi. Ostatnio mówiła, że musi łożysko dobrze zacząć funkcjonować to wtedy koniec z luteiną. Mam nadzieję, że to już ten czas.

Shaggy dobrze że wszystko ok z Maleństwem, ale leków to się nabierzemy w ciąży.

Marika ładuj ładuj akumulatorki przed podróżą. Wrocław to prawie zawsze jest najcieplejszy z całej Polski :) Fajnie tam macie.
 
Mój M. zrobił wczoraj sos spaghetti na dwa dni, więc obiad mam z głowy, tylko makaron dogotować. A wieczorem po wizycie idziemy na kolacje gdzieś do rynku :)

@Ewka_85 ja czasem też nie mogę się zebrać, żeby w ogóle wstać z łóżka a co dopiero żeby coś zrobić więcej. Ale dzisiaj to sama rozumiesz... musze czymś zająć umysł i ręce :p także chętnie bym Ci pomogła :D dziękuję za kciuki!
 
Dziewczyny bedziecie chcialy miec swoja polozna do porodu?
Ja doszlam do wniosku, ze bez sensu placic za kogos kto i tak musi byc przy porodzie, a przeciez nie potrzebuje zeby ktos przy mnie byl przez caly czas i zajmowal sie tylko mna. Maz bedzie przy mnie caly czas i to wystarczy a gdy zacznie sie wlasciwa akcja porodowa to wtedy tak czy tak polozna bedzie.
No ale... moje dylematy zostay rozwiazane bo w moim szpitalu nawet nie ma mozliwosci wykupienia sobie swojej poloznej :p
 
Mój M. zrobił wczoraj sos spaghetti na dwa dni, więc obiad mam z głowy, tylko makaron dogotować. A wieczorem po wizycie idziemy na kolacje gdzieś do rynku :)

@Ewka_85 ja czasem też nie mogę się zebrać, żeby w ogóle wstać z łóżka a co dopiero żeby coś zrobić więcej. Ale dzisiaj to sama rozumiesz... musze czymś zająć umysł i ręce :p także chętnie bym Ci pomogła :D dziękuję za kciuki!

Dziś masz już polowkowe? :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dziewczyny bedziecie chcialy miec swoja polozna do porodu?
Ja doszlam do wniosku, ze bez sensu placic za kogos kto i tak musi byc przy porodzie, a przeciez nie potrzebuje zeby ktos przy mnie byl przez caly czas i zajmowal sie tylko mna. Maz bedzie przy mnie caly czas i to wystarczy a gdy zacznie sie wlasciwa akcja porodowa to wtedy tak czy tak polozna bedzie.
No ale... moje dylematy zostay rozwiazane bo w moim szpitalu nawet nie ma mozliwosci wykupienia sobie swojej poloznej :p
Ja miałam przy pierwszym porodzie i teraz też będę mieć. Super sprawa. Poród bardzo kameralny. Dopiero przy skurczach partych pojawiło się więcej towarzystwa. Opieka pierwsza klasa.
 
@shaggy dobrze, ze wszystko ok z Wami ...

U mnie tez od wczoraj coś się dzieje. Wczoraj po południu miałam twardy brzuch, uczucie takie rozpierania. Jak leżę to jest lepiej a jak wstanę to czyje dalej to rozpieranie...No i oczywiście już w nocy nie mogłam spać, bo się martwię aby się nie powtórzyły atrakcje z pierwszej ciąży [emoji17] umówiłam wizytę na już czyli dopiero czwartek Eh
Wczoraj wzięłam magnez i nospe, dziś tylko magnez na razie bo nie jest tak zle. Pracuje dziś z domu i nie wiem co zrobić z jutrem :/

@Myszka90 ja tez z października, z drugiej połowy.

Powodzenia na wizytach !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@shaggy dobrze, ze wszystko ok z Wami ...

U mnie tez od wczoraj coś się dzieje. Wczoraj po południu miałam twardy brzuch, uczucie takie rozpierania. Jak leżę to jest lepiej a jak wstanę to czyje dalej to rozpieranie...No i oczywiście już w nocy nie mogłam spać, bo się martwię aby się nie powtórzyły atrakcje z pierwszej ciąży [emoji17] umówiłam wizytę na już czyli dopiero czwartek Eh
Wczoraj wzięłam magnez i nospe, dziś tylko magnez na razie bo nie jest tak zle. Pracuje dziś z domu i nie wiem co zrobić z jutrem :/

@Myszka90 ja tez z października, z drugiej połowy.

Powodzenia na wizytach !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kochana a to nie skurcz BH?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry