reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Nawet mnie nie zbadały, przyjechałam ok 10 ale jak usłyszały, że nie krwawię to w ogóle mnie nie uwzględniły kolejce. Czekałam jednak do 13 z nadzieją, że zrobią choć usg. Powiedziały, że moze po 15 mnie zbadają bo teraz sa zajęci a w ogole to nie przychodnia i mam jechać do swojego lekarza. A przede mna zajęły się dziewczyną która założyła sobie wkładkę domaciczna i miała jakies dolegliwości z tym związane. Tyle, że chyba miała jakies skierowanie. W każdym razie dolegliwości bez krwawienia nie uprawniają chyba do pomocy na izbie przyjęć;p edit: mam na mysli izbę w moim miescie. Oczywiscie nie powinno to tak wyglądać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie skończyłam pisać pracę zaliczeniową na studia i mózg mi paruje. :p Już Was szybciutko nadrobiłam i gratuluję wszystkim, które poznały płeć (zazdroszczę niesamowicie), możecie rozpoczynać szał zakupowy. :D
@89Katia Chyba już pisałam rano, ale się powtórzę, bardzo się cieszę, że u Ciebie lepiej. :) Tak jakoś się zżyłam z Wami wszystkimi, mimo, że się nie znamy, i strasznie się przejmuje kiedy coś się dzieje niedobrego.
@ewka.k Twoja sytuacja pokazuje jaką wspaniałą mamy służbę zdrowia. Ehhh...szkoda słów. :/
@Kaska_96 Trzymam kciuki, żeby to nie było nic groźnego.
@Emsi* Ja też mam teraz mega ochotę na lody, codziennie muszę zjeść, bo inaczej nie wytrzymam. :D
@Karolka2106 Pokaż co fajnego upolowałaś. :) Uwielbiam podglądać zakupy dla maluszków.
 
cześć dziewczyny. Dość długo nie pisałam.
Teraz chodzę nerwowa bo miałam kontakt z dziewczynką która dostała ospę-tydzień po naszej wizycie.
Ja niestety nie przechorowałam za dziecka, ani nie byłam szczepiona. :(
Licze na łud szczęścia że mnie ominie i synka.;/:baffled:
 
Hej!
Udalo mi się nadrobic ponad 20 stron :D
Wczoraj mielismy zwariowany dzien, kuzyn przylecial do Polski z zona z usa, do tego jej kuzyn z dziewczyna z niemiec, no i ciotka z Wloch, zrobilismy u nas grilla, a jak sie poopijali, kazdy mowil w swoim jezyku i nawet sie rozumieli :D a dzis caly dzien w rozjazdach.
@89Katia bardzo sie ciesze, ze z Toba i Agatka wszystko w porzadku, ulga jak nie wiem!
Witam tez nowa mamusie :)

Co do dlugosci szyjki, to mi nie mierzyli, tylko sprawdzal czy zamknieta. Teraz jak pojde na polowkowe to dopytam, zeby zmierzył.
Tez czasem miewam to twardnienie macicy, jakbym miala kamień tam :/
Co gorsza to po orgazmie mam najczęściej twardą :(


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
U mnie ostatnio taki sajgon związany z chorobą córki i zwiększona ilością pracy, że nie mam czasu nawet się odezwać. Wczoraj miałam plan że bpodczytam wieczorem w łóżku, ale po 5 minutach zasnęłam z tabletem w ręku o_O
W poniedziałek byłam u endokrynologa w związku z moim niskim TSH, na szczęście już trochę wzrosło i Pani doktor stwierdziła że nie widzi wskazań do podejmowania w tej chwili jakiegokolwiek leczenia.
A poza tym tak jak już wspomniałam ona jest też ginekologiem, zrobiła mi USG i dokładnie, na spokojnie podglądaliśmy maluszka -moj mąż po raz pierwszy i był zachwycony! A z tej lekarki naprawdę super babka, mimo że przyjęła mnie po godzinach, bo pierwsze wolne terminy miała na połowę czerwca, to absolutnie nic nie pospieszala, dokładnie pokazała nam maluszka, rączki, nóżki, paluszki, itd, także na prawdę jestem mega zadowolona.
I wygląda na tą że będzie dziewczynka! Nie była pewna na 100% bo nóżka jedną zasłaniało, ale na 80% córeczka:biggrin2:

Z tego co udało mi się dziś podczytac, to nie fajne wieści ostatnio na forum, nie bardzo mogę to czytać, bo zaraz doła łapie...
Miłego wieczoru wam życzę
 
@89Katia specjalnie dla Ciebie powyjmowałam z szafy to co dzisiaj kupiłam i zrobiłam zdjęcia.
, przepraszam że trochę takie rozkopane.
Najbardziej mnie rozczulają skarpetki z misiami, są przepiękne.
Oprócz tego kupiłam jeszcze podkład pod materacyk i ręczniki po kąpieli.
 

Załączniki

  • 20170531_191740.jpg
    20170531_191740.jpg
    78,3 KB · Wyświetleń: 109
  • 20170531_191748.jpg
    20170531_191748.jpg
    82,9 KB · Wyświetleń: 94
  • 20170531_191826.jpg
    20170531_191826.jpg
    152 KB · Wyświetleń: 112
  • 20170531_192400.jpg
    20170531_192400.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 90
  • 20170531_192258.jpg
    20170531_192258.jpg
    123,2 KB · Wyświetleń: 91
  • 20170531_192152.jpg
    20170531_192152.jpg
    139,3 KB · Wyświetleń: 110
@Karolka2106 pięknie!!!!!!!!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

@niusia87 gratuluje córeczki :)

@Iska90 orgazmy potęgują te skurcze. Porozmawiaj z lekarzem na następnej wizycie. Mnie lubię tego uczucia kamienia w brzuchu.

Idę spac. Okropnie boli mnie głowa. Jutro na 90% wychodzę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ehh i znowu bedzie pewnie szlaban na seksy :(

Aha, byla mowa wcześniej o spaniu, ja nie potrafie na lewym boku spac, uwielbialam na brzuchu za to.. Teraz najczęściej spie na prawym.

Brzuch mi wrócił do normy, juz nie jest splaszczony jak wczoraj, troche mi lepiej, do tego chyba dzis znowu czulam małą :D :D

Ja sobie ide szykowac ubrania na jutro do pracy i tez spadam spac :)

Milego wieczoru dziewczynki :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Karolka2106 pięknie!!!!!!!!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

@niusia87 gratuluje córeczki :)

@Iska90 orgazmy potęgują te skurcze. Porozmawiaj z lekarzem na następnej wizycie. Mnie lubię tego uczucia kamienia w brzuchu.

Idę spac. Okropnie boli mnie głowa. Jutro na 90% wychodzę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
To super ze wychodzisz.dentystka tez w ciazy mnie wkurzyla malo delikatna byla;/do tego rozwalila mi dziaslo krwawilo jak nie wiem co;//
I jeszcze nie byla zadwolona ze nie umowila sie na kolejna wizyte;/


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry