reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Matko w końcu Was nadrobiłam. W pracy mam taki zapiernicz, że nawet jem i pracuję jednocześnie, bo w poniedziałek wyjeżdżam na tygodniową delegację. Maluch coraz częściej daje o sobie znać, przeważnie to lekkie puknięcia, ale nie do pomylenia z niczym innym :)
Ktoś pytał o porównanie ciąż z odmiennymi płciami. Otóż u mnie obie były trochę różne: z synem zajadałam się słodkim, normalnie 9 miesiąc przeżyłam na ptasim mleczku i jeżykach (syn je teraz uwielbia :)), miałam idealną cerę, z córką jadłam kwaśno i ostro, cera tragedia.
@89Katia cieszę się, że z młodą wszystko ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
@89Katia specjalnie dla Ciebie powyjmowałam z szafy to co dzisiaj kupiłam i zrobiłam zdjęcia.
, przepraszam że trochę takie rozkopane.
Najbardziej mnie rozczulają skarpetki z misiami, są przepiękne.
Oprócz tego kupiłam jeszcze podkład pod materacyk i ręczniki po kąpieli.
Śliczne zakupy :) Ja jakoś nie mam weny. Ale uwaga kupiłam jedną rzecz dla Maluszka... body bez rękawów. Zaszalałam ;) Tak z przyzwyczajenia chyba przyciągają mnie większe ciuszki i obkupuję dalej starszych synów.

niusia87 fajną masz tą lekarkę. I gratuluję córci :)

Jutrzenka24 trzymam kciuki żeby ominęła Was ospa. Może zgłoś to swojemu lekarzowi.

Katia super że jutro Cię wypuszczą. Nie ma jak w domu :)

Kaska_96 i jak te skurcze. Pojechałaś na IP?
 
Ja mam chlopca I dziewczynke, dwie rozne ciaze ale ta to jest jakis mix dwoch poprzednich :D

Kaska skurcz 30min?? To trwa kilka sekund I puszcza :) to pewnie cos innego

Adrianna masz racje, teraz doczytalam o tym wirusie.
 
Moje malenstwo juz tak szaleje w brzuchu, co kilka godzin sie odzywa :) zawsze mowie do niego/niej jak puka do mnie :)
Gdzieś czytałam że jak dziecko kopnie to można mu odpukac. Takim sposobem nawiązuje się z nim kontakt, a później pukajac w brzuch dajesz dziecku sygnał by kopalo. Ciekawe czy to naprawdę działa. Ja jeszcze ruchów nie czuje więc poczekam by to sprawdzić :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Kaśka dobrze, że z maleństwami wszystko ok, ja dzisiaj tez miał m bolesny brzuszek i go czuje, chyba się przepracowałam. Jutro po pracy lecę na moją wizytę, w końcuuuuu sie doczekałam. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i też się podzielę z Wami dobrymi wieściami. Ostatnio jak widziałam maluszka to miał 5,5 cm. ciekawe ile urósł w dwa tygodnie. Może tez poznam płeć ?
 
Do góry