reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziewczyny wróciłam z IP
Wszystko w porządku szyjka 4,3 cm
Maluchy rosną na 90% będzie parka !! [emoji7][emoji7]
Muszę troszkę więcej odpoczywać
Przepisał mi duphaston magnez i mówi że będzie ok ;*
bardzo pozytywna wiadomość na dobranoc! Gratulacje, córcia i synuś, idealnie :D
 
reklama
Kaska gratuluje parki! :) odpoczywaj teraz

Dziewczyny tez tak macie, ze jak za dlugo siedzicie w jakies pozycji to ciezko wstac? Czuje jak bym zastygla I nie moge sie wyprostowac, bo cos mi uwiera w podbrzuszu. Zazwyczaj mam wtedy pelen pecherz I probuje dojsc do kibelka.
 
Dziewczyny wróciłam z IP
Wszystko w porządku szyjka 4,3 cm
Maluchy rosną na 90% będzie parka !! [emoji7][emoji7]
Muszę troszkę więcej odpoczywać
Przepisał mi duphaston magnez i mówi że będzie ok ;*

Super, super, super!!!!! :)

Kaska gratuluje parki! :) odpoczywaj teraz

Dziewczyny tez tak macie, ze jak za dlugo siedzicie w jakies pozycji to ciezko wstac? Czuje jak bym zastygla I nie moge sie wyprostowac, bo cos mi uwiera w podbrzuszu. Zazwyczaj mam wtedy pelen pecherz I probuje dojsc do kibelka.

Oj ja tak mam!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Hej ;)

@Kaska_96 Gratuluję parki!! Ale czad :D
@Mycha07 też tak czasem mam przy pełnym pęcherzu

Ja dzisiaj w ogóle nie mogłam spać, a to mnie obudził pies, a to głód, potem siku... wstałam w rezultacie o 5 jak zawsze. Ale nawet nie jestem jakoś zmęczona, przynajmniej narazie.

Ja dzisiaj świętuję podwójnie - Dzień Dziecka i urodziny mojego M. :p
 
Czesc dziewczyny! Nie odzywalam sie wczoraj bo mialam bardzo ciezki dzien. Szkoda, ze w ciazy musza Nas spotykac nieprzyjemne sytuacje.
Tak bardzo nie chcialabym stresowac mojego maluszka i moc wreszcie odpoczac bez zadnych spraw na glowie, ale zapowiada sie, ze jeszcze dlugo bede miala napiety grafik :(
Powiem Wam, ze tez co jakis czas robi mi sie twardy brzuch ale zazywam duza dawke magnezu i jak na razie chyba pomaga

89Katia wiedzialam, ze wszystko bedzie dobrze i przeogromnie sie ciesze ze jest w porzadku u Ciebie :)

Kaska_96 Gratuluje Ci z calego serca! :)
 
reklama
@Karolka2106 ale juz jestes obkupiona;) wow!! Z
Twojego suwaczka patrze ze jesteśmy a podobnym etapie - jutro zaczynam 16 tydz ;) Ja po wakacjach zacznę gromadzić
Rzeczy ;)
@Kaska_96 ale super ze masz
Parke ;)) ale najwazniejsze ze wszystko ok ;)
Ja juz nie Śpię Od godz 5 :/ nie moge ostatnio spac a przez wczorajsze emocje to juz w ogole;)
Bede miec córeczkę ;))) mam Juz synka wiec bedzie równowaga ;) wszystko z mała ok, ale zeby nie było kolorowo mam krwiaka - który co
Prawda jest juz na ' wyczyszczeniu' ale i
Tak sie troche martwię:/ dostałam luteinę i
Podwójna dawkę duphastonu. No i reżim kanapowo- szezlongowy jak to mowi
Mój gin;) ale
Tez bez przesady - ostatnie badania mówią ze przy krwinkach ciagle leżenie
Nie jest wskazane
- ale trzeba na siebie uważać ...zwolnienie juz bede ciągnąć pewnie do końca ciazy i w sumie sie cieszę ;)
Takze zawiozę syna do pkola wstąpię po truskawki i z ksiazka na Balkonie spędzam dzisiejszy dzień ;)
Udanego Dnia Dziecka ;)
 
Do góry