reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane [emoji5] nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze [emoji5]

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie [emoji5]

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia

U nas tez siusiak a cerę mam fatalna :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może nie koniecznie na opryszczki, ale polecam wam kefir z grzybka tybetańskiego. Tak do picia. Grzybek do kupienia na allegro, albo od kogoś prywatnie. Wlewasz mleko do miski (nie może być metalowej) wkładasz grzybka i tak 24h niech sobie mleczko stoi. Świetny probiotyk.
 
Monika8.11 jak lekarz przepisał antybiotyk to lepiej weź i się wylecz, nie przejmuj się na pewno jest bezpieczny dla dziecka, sama musiałam w poprzedniej ciąży brać antybiotyk i dwa razy podczas karmienia piersią. A i gratulacje synka :-)

Syska90 moja ciocia też tak oceniała wartość mojego mleka, u mnie naprawdę było mało tego tłuszczu na górze, no i ciocia mówiła, że ona to miała bardzo tłuste, że moja córka na pewno się nie najada i trzeba podać mm. Nie posluchalam dobrej rady a córka przybierala idealnie nawet ciut za dużo na samej piersi.

Ja śpię raz na prawym a raz na lewym boku, tzn staram się zasypiac na lewym ale budzę się zwykle na prawym ;-)

Agigi witamy :-) dużo przeszlas ale teraz na pewno będzie wszystko dobrze
 
@Izabella81 a co było przyczyna, ze synka urodziłaś 5 tygodni wcześniej ?

@89Katia cudne wieści ... oby było już wszystko dobrze [emoji7]

@ann9 to leżenie na lewym boku to mit [emoji39]

@Adrianna.em bardzo elegancka a zarazem słodka sukienka. Na pewno będziesz wyglądać ślicznie [emoji6]

Ja uwielbiam lody [emoji509][emoji509][emoji509] ... zawsze je uwielbiałam ... ale teraz to czuje jak uzależnienie. Cały czas o nich myśle i muszę zjeść przynajmniej raz dziennie [emoji33][emoji12][emoji4]

Gratuluje wizyt dziewczyny !

A co do cery i płci to faktycznie jest różnie ale mamusie, które maja dzieci(spodziewają się) roznej płci czy ciąże miałyście różne czy jednak podobne ?

Mnie znów bolą zatoki [emoji17] leżę z okładem na głowie i nadzieja, ze przejdzie ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@89Katia trzymam kciuki żeby Cię jutro wypuścili do domku :)

@Adrianna.em bardzo ładna sukienka.

@ewka.k dziwne że Cię nie zbadali. :(

@agigi współczuję takich przejść. Teraz musi być dobrze.

A ja dzisiaj tak się obkupilam z rzeczami dla Maluszka ze głowa mała ;) ciuszkow już mi starczy. Przez to nie mogę się jeszcze bardziej doczekać listopada ❤
 
Do góry