reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@89Katia zapomnialam napisac ze gratuluje 100% Agatki:-) no i dobrze ze wyjasnila sie przyczyna krwawien;-)

Dla mnie "2" to tragedia w obcym miejscu nawet u tesciowej sie nie zalatwie chociaz mieszkalismy tam troszke kiedys;-) smieje sie ze krolowa tylko na swoim tronie usiadzie;-)

@ann9 chyba pogoda mi sluzy;-) zreszta zawsze uwielbialam gotowac wiec wracam do zywych;-)
 
@89Katia zapomnialam napisac ze gratuluje 100% Agatki:-) no i dobrze ze wyjasnila sie przyczyna krwawien;-)

Dla mnie "2" to tragedia w obcym miejscu nawet u tesciowej sie nie zalatwie chociaz mieszkalismy tam troszke kiedys;-) smieje sie ze krolowa tylko na swoim tronie usiadzie;-)

[emoji73]+[emoji372]=[emoji536]

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Dzięki za gratulacje :) teraz będę mogła wystartować z wyprawka :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@estrelicia ślub cywilny, sukienka bardzo prosta ;) z tyłu jest delikatnie dłuższa czego nie widać na zdjęciu. No i oczywiście buty na zdjęciu mam byle jakie :p

Zobacz załącznik 808648

Rany jaka ładna uwielbiam proste sukieneczki tylko ja już nie mogłabym takiej założyć właśnie poszukuje jakiś letnich bo coraz cieplej a mój brzuch rośnie w zawrotnym tempie.
 
kurde, nie moge, mam tak, że jak jestem głodna i pomimo tego że np jadłam niedawno i zaraz zgłodnieje, to jak nie zjem praktycznie od razu, to wymiotuję.. z głodu.. rano też tak mam, jak nie zjem od razu to mi się zbiera.. i musze jesc duzo :D
 
emoji73.png
+
emoji372.png
=
emoji536.png




Dzięki za gratulacje :) teraz będę mogła wystartować z wyprawka :)


Synek
emoji170.png
luty 2014
Walentynka
emoji169.png
listopad 2017
;)))) to sie uśmiałam ;)) ale wiem o czym mówicie - mam identycznie, nie znoszę ani jednego ani drugiego robić poza domem :/ mój m tego w ogole nie rozumie ;)
Adrianna piękna ta sukienka w prostocie siła
Co do spania - ja śpię różnie, kiedys czytałam ze raczej nie powinno sie spac tylko na lewym jesli jest wszystko ok ale juz nie pamietam dokładnie... mysle ze na naszym etapie należy spac tak jak nam wygodnie bo jak nam dobrze to i bejbikowi tez
Ja zjadłam 3 naleśniki z musem truskawkowym i od razu mi lepiej
 
reklama
@pudrowaona5 po konsultacji z lekarzem tak, ale ja bym samej nic nie brała.

@ewka.k lepiej pojechać
Oczywiscie innej opcji nie ma by brac samemu antybiotyk
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluje Agatki:)
Czyżbyś urodziła się 4 czerwca????:)Ja jestem z tego dnia i znam wiele osób z tej daty:)
Tak i jeszcze ma siostra bliziaczka tez ma urodziny;)
tez mam urodziny 4 czerwca ;)

oar89n7312bz9t17.png
Ooo to jest nasz troje do zyczen;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry