reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczynka [emoji173]️ Agatka wyglada na zdrowa. Sprawdzali bardzo dokładnie takie rzeczy nawet jak przepona, móżdżek itp. Na razie niewiadomo skąd plamieni. Zaraz będę miała badanie na fotelu.
A i szyjka ma 5cm!!! Wczoraj była chyba zle zmierzona


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Świetne wiadomości :) Tylko skąd te plamienia skoro wszystko ok.
 
Itucha .... do porodu ;) plec tez ujawnimy po porodzie :D lubie denerwowac ludzi :D haha ;)

Ja z zalatwianiem potrzeb fizjologicznych po za domem nie mam problemow, zwlaszcza teraz jak musze isc siku to musze! Zazwyczaj duzo czasu przebywam po za domem, wiec kibelki w miescie mam.juz obcykane ;)

Dzis nie czuje sie za dobrze, alergia mnie dopadla a bylo juz tak dobrze... zmeczona jestem, pospalam godzinke, cos brzuch mnie uwiera I pobolewa... wiec dzis slodkie lenistwo. Ciagle sie pocieszam , ze dom to nie muzeum ;) wiec sprzartanie musi poczekac...
 
No wlasnie martwi mnie, ze jem same gowna I za duzo slodyczy... na mieso nie mam ochoty
jedz warzywa, staraj sie troche ich wcisnac i bedzie ok, widocznie to jest to, czego organizm potrzebuje teraz :) organizm wie , czego mu potrzeba, moze sprobuj jakies orzechy, ja tez jestem alergikiem, wszelkie pyłki sa straszne dla mnie, ale np na orzechy alergia mi przeszla odkad jestem w ciazy, moze sprobuj chociaz zupy warzywne, raz dziennie przynajmniej , te z biedronki nawet warzywne, slyszalam ze maja b dobry sklad :)
 
@Mycha07 hehehe, mi by.się nie chciało tak ukrywać a jak już w ogóle wyjdzie mi dziewczynka to chyba obdzwonię cały świat [emoji23][emoji23][emoji23]

Na chwilę obecną jem wszystko tak jak przed ciążą, nie mam żadnych specjalnych smaczków ani nic mnie nie odrzuca, poprzednio właśnie nie mogłam patrzeć na mięso i przez całą ciążę jadłam tylko zupy, mój D. miał dość ;) aaa i wtedy codziennie musiał być tost z serem :) a teraz to ja już w ogóle nie czuję się jak w ciąży i aż mi trochę smutno ;)

Dziś opalam nogi na balkoniku, niech też coś mam z życia :D
 
@itucha Szpital kliniczny w mieście Szczecin;/ czekałam długo ale nikt się mną nie zainteresował nawet przez ten czas więc pojechałam do swojego lekarza. Ja rozumiem, że jest jakaś kolejność przyjmowania, ale mam wrażenie, że nawet nie byłam brana pod uwagę w tej kolejce. Czekały, aż pojadę do swojego lekarza. Zraziłam się do tego szpitala choć jest najbliżej mojego miejsca zamieszkania to chyba pojadę rodzić do oddalonego o kilkanaście kilometrów;). Wszystko jest ok, podczas tego długiego skurczu w nocy mogła mi się minimalnie skrócić szyjka. Ale nadaj jest długa i zamknięta. Muszę brać luteinę dopochwowo. Jak wróciłam do domu to czekał już na mnie detektor na pocieszenie:)
 
reklama
@Mycha07 hehehe, mi by.się nie chciało tak ukrywać a jak już w ogóle wyjdzie mi dziewczynka to chyba obdzwonię cały świat [emoji23][emoji23][emoji23]

Na chwilę obecną jem wszystko tak jak przed ciążą, nie mam żadnych specjalnych smaczków ani nic mnie nie odrzuca, poprzednio właśnie nie mogłam patrzeć na mięso i przez całą ciążę jadłam tylko zupy, mój D. miał dość ;) aaa i wtedy codziennie musiał być tost z serem :) a teraz to ja już w ogóle nie czuję się jak w ciąży i aż mi trochę smutno ;)

Dziś opalam nogi na balkoniku, niech też coś mam z życia :D

Ja zrobię to samo jak mi doktorek potwierdzi chłopca we wtorek:)
 
Do góry