reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Mycha07 teraz to jestem na maksa ciekawa imienia :D ile będziemy musiały czekać na ujawnienie? [emoji14]

@89Katia świetna wiadomość! A zostajesz w szpitalu czy wracasz do domu?

@ewka.k co za dupny szpital? Jak to nie chcą Cię zbadać z bólami? Masakra...

@Adrianna.em bardzo fajna sukienka, w moim stylu :)

@ann9 mi póki co tylko pozycja na brzuchu przeszkadza a na resztę nie zwracam uwagi ale chyba najmniej leżę właśnie na lewym boku ;)
 
reklama
Hej Dziewczyny. Często Was podczytuję, ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Kibicuję każdej z Was :). Mam nadzieję, że jeszcze mnie przyjmiecie do swojego grona. Kilka słów o mnie.. mieszkam na południu Polski, zbliżam się do 30 lat. Jestem po przejściach ciążowych. Obecnie jestem w 17 tygodniu prawidłowej ciąży. Wcześniejsze były pozamaciczne a było ich aż 4. Bardzo chciałabym pozostać z Wami na dłużej, wspierać się wspólnie i wymieniać opiniami :)
Witaj, trochę przeszłaś współczuję, ale teraz napewno wszystko będzie dobrze:) ja też przeszłam ciążę pozamaciczną , ale po zapłodnienia in vitro.
 
Itucha jeszcze do jutra na pewno mnie potrzymaja, bo musza minąć 3 doby. Ale myśle, ze jeśli przez noc nic się nie wydarzy, to jutro mnie puszcza, bo tutaj na oddziale jest niesamowity ruch i są potrzebne wolne lozka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie z tymi ruchami na początku było tak samo. Coś poczułam z później 2 dni przerwy. I to z reguły na początku pojawiały się tylko wieczorem jak leżałam na plecach lub wygodnie usiadłam. Teraz od kilku dni częściej o każdej porze dnia jak usiądę lub stanę (w chwilach spoczynku bardziej zauważam) ale dalej są delikatne, takie leciutkie pukanie lub wiercenie się.

Ja mam identycznie:tak:
 
od dietetyk usłyszałam że banany właśnie zapieraja:/ Śpię na różnych bokach i plecach. Na brzuchu nigdy nie spalam więc teraz też nie śpię. Staram się na lewym spać ale cierpne:/ Czasem jak się schylam to coś mi tam przeszkadza więc sądzę że jak się dzidzia przesunie to tak potem czuć.
A co do błonnika to Lem tyle warzyw i owoców ale i kotletem na oleju nie pogardze więc czas w toalecie jest różny;)
 
reklama
kurde, nie moge, mam tak, że jak jestem głodna i pomimo tego że np jadłam niedawno i zaraz zgłodnieje, to jak nie zjem praktycznie od razu, to wymiotuję.. z głodu.. rano też tak mam, jak nie zjem od razu to mi się zbiera.. i musze jesc duzo :D
Mialam tak do 14tc , teraz sie martwie bo brak apetytu mnie dopadl :/
 
Do góry