reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

a ja miałam dziś super sen... sniło mi się, że urodziłam cc bliżniaki (?!?) a miejsce po cięciu w ogóle mnie nie bolało i stwierdziłam, że jakoś lepiej zniosłam to cięcie niż pierwsze ;)
 
reklama
Bedziesz robic tofurnik? Jestem fanka przepisow wege 4 lata nie jadlam miesa i troche nabialu rowniez. Co do ciast to rzadko robilam.bardziej od tofurnika podszedl mi czekoladowy jagielnik z daktylami i mlekiem kokosowym i byl latwiejszy do prygotowania. Daj znac jak ci wyszedl
Ja ogolnie staram sie byc bezglutenowa i beznabialowa ;) teraz w ciazy jedynie od czasu do czasu jem pieczywo żytnie i nabiał ale bez laktozy. A robię sernik z pestek słonecznika ;) jak mi wyjdzie to sie oczywiscie pochwale ;)
 
A mnie wszystkie apki pokazują, ze jak jest juz 16+1 to jestem w 17 tygodniu i opisy tez sa wlasnie na wyrost i mnie to denerwuje :D

@Karolka2106 ta Twoja szefowa to wyjątkowy burak, robi wszystko, zebys chyba sama zrezygnowala z pracy :/ A idziesz do lekarza rodzinnego, tego Polaka?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak idę dzisiaj, nawet męża wezmę w dwójkę zawsze raźniej :)

Wyszłam na chwilę na dwór na poczte wysłać te zwolnienie to taki upał że wytrzymać się nie da. Jeszcze alergię mam i jak wychodzę to mi gorzej.
Póki co już nigdzie nie idę bo aż mi słabo.

@Mycha07 a to nie wiedziałam z tym dzwiganiem... Tzn. wiedziałam że jest szkodliwe ale myślałam że w pierwszym trymestrze najbardziej.

Dziewczyny wydaje mi się że czuje dzidziusia, ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie. To moja pierwsza ciąża. Wczoraj któraś pisała że w okolicach macicy to właśnie może być to i ja właśnie tam na dole odczuwam takie lekkie pukanie
 
Dziewczyny zamiast wydawać na dodatkową wizytę prywatną przez swoje dziwny niepokój kupiłam detektor Angelsounds. Mam nadzieje, że się sprawdzi:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wydaje mi się że czuje dzidziusia, ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie. To moja pierwsza ciąża. Wczoraj któraś pisała że w okolicach macicy to właśnie może być to i ja właśnie tam na dole odczuwam takie lekkie pukanie
U mnie to też pierwsza ciąża a zaczęłam już czuć od 16 tyg i chociaż na początku nie byłam pewna to teraz już nie mam wątpliwosci :) Mój lekarz powiedział, że ułożenie łożyska ma duży wpływ na odczuwanie pierwszych ruchów - jeśli jest na przedniej ścianie to ruchy zazwyczaj czuć dużo później. Nie wiem jak w kolejnych ciążach.
 
Widziałam, że pisałyście o włosach na brzuchu... Łączę się z Wami w niedoli. No kurczę, jak szympans wyglądam po prostu, zawsze miałam jakiś jasny meszek, ale to co się dzieje teraz to tragedia, warkoczyki sobie będę mogła niedługo kręcić. :D

@89Katia Od rana o Was myślę i trzymam kciuki. Mam nadzieję, że okaże się, że to nic groźnego i szybko wrócisz do domu.
@Karolka2106 Nie mam słów na tą Twoją szefową. Mam wrażenie, że specjalnie kazała Ci wysłać zwolnienie pocztą, żeby wypędzić Cię z domu. Podziwiam, że wytrzymujesz w pracy z nią . :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby znam, ale doktorek powiedział, że będziemy jeszcze potwierdzać, to jeszcze gorsze niż gdybym nic nie wiedziała. 6 kolejna wizyta, oby się maluch dobrze ułożył do potwierdzenia :)
Też 6-go mam wizytę, ale to bez usg. Dzisiaj nie wytrzymałam i nie czekając do tej wizyty, aż mi moja lekarka powie kiedy mam się zapisać (wszystko dokładnie mi mówi zawsze) zapisałam się na usg połówkowe. To się nazywa psychologia tłumu ;), większość z Was ma już ustalone usg a ja nie miałam, więc trzeba było się zapisać :) Mam 19-tego czerwca. Chyba ktoś też miał.

ewka2 kciuki za amniopunkcję. Trzymaj się!

89Katia biedulko trzymaj się i dużo cierpliwości. To mnie zawsze wkurza w szpitalach to czekanie, im się nie śpieszy a człowiek w nerwach. Wszystko będzie dobrze. Napisz jak będziesz po usg. My też czekamy.

ewelinanice śliczna sukienka.

kranna witaj :)

Karolka2106 no brak słów na tą Twoją szefową. Masz rację z tego to tylko zostało się śmiać.

PatkaWariatka tak jak piszą dziewczyny 16+0 to już pierwszy dzień 17-tego tygodnia.

Powodzenia Dziewczyny na dzisiejszych wizytach!

A co do włosów to ja mam wrażenie, że mi mniej rosną. I to już w pierwszej ciąży to zauważyłam, a to moja trzecia. Na brzuchu nie mam nic. Mam nadzieję, że to nie cisza przed burzą ;) Ja sobie radziłam z goleniem do końca ciąży i myślę że teraz też tak będzie choć nie obędzie się pewnie bez wkurzania, bo już brzuszek przeszkadza.
 
@ati92 ja ponoć mam na przedniej i wysoko ale nigdy nie czułam czegoś takiego. Wydaje mi się że to może być to ale pewna nie jestem.

@xdzo19 widzę że trochę nas jest z tymi nieszczesnymi włosami:D

Zrobiła to specjalnie, tutaj wszyscy wysyłają zwolnienie przez maila i jest ok.
Mój mąż jak jest chory też tak robi i jest dobrze, nigdy nawet nie musiał donosic w wersji papierowej. Także taki jej wymysł.
Może chce żebym sama się zwolniła, wtedy ona lepiej by na tym wyszła, ale nie dam jej tej satysfakcji, miesiąc jeszcze się przemecze jeśli inaczej się nie da a potem się pożegnamy.
 
Tak chodzi o przyzierność :(

3jgx3e3kabw7uupr.png
Gratuluję córeczki [emoji5] będzie wszystko dobrze wierze w to [emoji5] i trzymam bardzo mocno kciuki [emoji110] [emoji5]
A co do imienia to ja mam córcie Nikole wiec to imię bardzo mi się podoba [emoji5]
Teraz jeszcze nie wiem co siedzi w brzuszku ale jak będzie dziewczynka to napewno Nadia [emoji5] a chłopak to troszkę ciężko będzie ale ostatnio wpadło mi w ucho Fabian [emoji5]


xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Gratuluję córeczki [emoji5] będzie wszystko dobrze wierze w to [emoji5] i trzymam bardzo mocno kciuki [emoji110] [emoji5]
A co do imienia to ja mam córcie Nikole wiec to imię bardzo mi się podoba [emoji5]
Teraz jeszcze nie wiem co siedzi w brzuszku ale jak będzie dziewczynka to napewno Nadia [emoji5] a chłopak to troszkę ciężko będzie ale ostatnio wpadło mi w ucho Fabian [emoji5]


xnw4s65gte9hv7ri.png
Fabian też bardzo ładnie :) no w ostateczności doszliśmy do porozumienia i będzie (o ile nam się nie odmieni) Nikola Wiktoria :)

3jgxlbet5t7l1cjn.png
 
Do góry