reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

U nas miala byc Wiktoria albo Kornelia a teraz obstawiamy Izabele. Mnie sie jeszcze podoba Sandra. Czuje sie sfrustrowana, bo chciałabym jakos juz ją nazwać, chcialabym wiedzieć zw to bedzie wlasnie TO imie, a tu lipa..

@Bezkonserwantow to nie jestem pewien sama przynajmniej w zamianie w faceta :D :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas ja bedzie cora to 80procent bedzie Izabelka

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katia, co u Ciebie? Porobili jakieś badania?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Nic [emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35][emoji35]

Dopiero teraz po kolei pokojami biorą na badani. Ja nadal mam czekać [emoji35]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@89Katia ciągle coś ci się przytrafia. Biedna :( Trzymam za Was kciuki. Może krawiak się oczyszcza?? Do polskich szpitali trzeba mieć dużą cierpliwość.
Moje piersi delikatnie urosły ale to Wam zazdroszczę takich pokaźnych rozmiarów. Mój mąż pewnie by się ucieszył z takiego obrotu sprawy.;););)
Jeśli chodzi o wielkość brzucha to też ostatnio panikowalam że zrobił się jakiś taki mały ale już jest ok. Wrócił do swoich rozmiarów.
Wy już piszecie o połówkowy już a u mnie jeszcze tyle czasu do wizyty i to nie będzie wizyta połówkowa.
 
Iska nie wiem, szczeze mowiac, wydaje mi sie ze moze byc czuc , wczoraj na wieczor mialam taki kamien I wydaje mi sie ze to niemowlak :) a one jeszcze duzo spia, a jak nie spi to sobie taka pozycje obral? Chcialabym miec takie male usg w domu, jak detektor, zeby sobie podgladac maluszka, to by bylo super. Moze za kilkanascie lat juz beda takie cuda? :D
 
Katia niedenerwuj sie, duzo osob czeka na badania, wiec trzeba tez wziasc innych pod uwage, a personel ograniczony. Moja siostra pracuje jako pielegniarka I uwierz mi ze sie dwoja I troja czasami, zeby wszystkim pacjentom dogodzic.
 
widze że pojawił sie temat imion mój wybór dla dziewczynki to Martynka a jak będzie chłopak to mąż wybiera ☺

@89Katia długo czekasz , lada moment powinni cie zbadać i usłyszysz że wszystko ok ☺
 
reklama
Do góry