reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
ale zaraz, czyli jak jestem w 16 + iles, to znaczy ze mam sobie czytac o 17 tygodniu? bo jak tak, to ja czytalam tydzien wstecz!!

o patrzcie, 1111 strona :D
Tak :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A mnie wszystkie apki pokazują, ze jak jest juz 16+1 to jestem w 17 tygodniu i opisy tez sa wlasnie na wyrost i mnie to denerwuje :D

@Karolka2106 ta Twoja szefowa to wyjątkowy burak, robi wszystko, zebys chyba sama zrezygnowala z pracy :/ A idziesz do lekarza rodzinnego, tego Polaka?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiaaga odciagalam recznym, bez problemu duze ilosci w kilka sekund :D ale mialam nawal mleka I sikalo ze mnie ;)

Kobieta w ciazy nie powinna dzwigac nie w pierwszym trymestrze a w 2 i3 gdy jest juz lozysko, bo moze sie odkleic!

KotekPsotek sprobuj przy sikaniu zatrzymywac mocz, to sa te miesnie. Dobrze tez sie je cwiczy w czasie orgazmu ;) wiec meza trzeba troche zaangazowac do cwiczen :D

Katia spokojnie, musisz cierpkiwie czekac na swoja kolejke, tez mysle, ze moze to byc krwiak?

Iska dziecko sie przemiescilo w glab stad ten mniejszy brzuch, mialam podobnie na 3 dzien znowu brzuch wyskoczyl ;)

Patka zaczynasz 17tydz ;)
 
Kasiaaga odciagalam recznym, bez problemu duze ilosci w kilka sekund :D ale mialam nawal mleka I sikalo ze mnie ;)

Kobieta w ciazy nie powinna dzwigac nie w pierwszym trymestrze a w 2 i3 gdy jest juz lozysko, bo moze sie odkleic!

KotekPsotek sprobuj przy sikaniu zatrzymywac mocz, to sa te miesnie. Dobrze tez sie je cwiczy w czasie orgazmu ;) wiec meza trzeba troche zaangazowac do cwiczen :D

Katia spokojnie, musisz cierpkiwie czekac na swoja kolejke, tez mysle, ze moze to byc krwiak?

Iska dziecko sie przemiescilo w glab stad ten mniejszy brzuch, mialam podobnie na 3 dzien znowu brzuch wyskoczyl ;)

Patka zaczynasz 17tydz ;)
No widzisz to kwestie indywidualne, u mnie mleka było mało, a nawet przy nawale ciężko szło.
 
reklama
Do góry