reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Mycha07 wyślij mi kurierem jakieś Twoje pyszne ciacho! Mam taką chcicę i takie lenistwo, żeby się ruszyć [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Itucha mnie chyba szyla jakas uczaca sie, niedosc ze dlugo, to caly czas mam wrazenie, ze nie zszyla dobrze, za malo, przez to mam dziure poprostu. Juz teraz ok, w miare ciasno ale na zewnatrz to masakra, bardzo bym chciala isc na plastyke, ale chyba nie ma sensu, bo to tylko wzgledy estetyczne.

Mi te ciasta bokiem wychodza ;)
 
Dziewczyny które karmiły piersią: miałyście laktator? a jak tak to jaki, ręczny czy elektryczny? przydał Wam się?
Mam ogromny dylemat odnoscie tego czy kupować czy nie, obawiam się, że nie będę mogła długo karmić piersią i po prostu nie wiem czy jest sens kupować.

Jak to robicie, że piszecie do konkretnej osoby w poscie, chodzi mi o to @NICK ? :oops:
 
@estrelicia szczerze to nie mam pojęcia. Nie jestem zbyt zorientowana jeśli chodzi o prawo pracy.

Jutro pójdę z mężem się zapytać do tego lekarza polaka co zrobić.

@Mycha07 ja też nie rozumiem:( można powiedzieć że pokazała teraz charakterek i jak bardzo interesuje ją moja ciąża.
 
Lola ja wpisuje nick poprostu :)
W pierwszej ciazy mialam reczny laktator z Tommee Tippee I bylam bardzo zadowolona. Mialam duzo mleka a mala jadla co kilka godzin, do tego zapalenia, zastoje, wiec laktator mi pomagal, zeby odciagac nadmiar. Przy drugim juz nie musialam za duzo odciagac bo jadl co 30m , przy zakanczaniu karmienia odciagalam tylko troszke, zeby pokarm zanikl.
 
Dziewczyny które karmiły piersią: miałyście laktator? a jak tak to jaki, ręczny czy elektryczny? przydał Wam się?
Mam ogromny dylemat odnoscie tego czy kupować czy nie, obawiam się, że nie będę mogła długo karmić piersią i po prostu nie wiem czy jest sens kupować.

Jak to robicie, że piszecie do konkretnej osoby w poscie, chodzi mi o to @NICK ? :oops:

Ja miałam elektryczny, ja się ma dużo pokarmu to fajna sprawa bo mleko odciągnięte można zamrozić i nawet jak dziecka sie nie karmi już z piersi, to można karmić je z tych zapasów zamrożonych
 
Ja w pierwszej miałam elektryczny mini electric i używałam ale kupiłam dopiero po porodzie. Chciałam zobaczyć czy wogole bedzie potrzebny.
5 mam wizytę dla mnie to wieczność :/
Co do SN ja na szczęście nie byłam nacinana i mam nadzieje ze teraz tez nie bede tego boje sie najbardziej..
Karola współczuje przełożonej :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,
Moje piersi po pierwszej ciąży to jedne wielkie flaki. obecnie nosze stanik w rozmiarze f i już mi lewa pierś pomału "wyskakuje".
Dziś w sumie cały dzień spędziłam z córa na dworze. Spaliłam sobie trochę kark i ramiona. Mam nadzieję, że nie zaszkodze maleństwu.
W ogóle kupiłam detektor. Używany, ale chyba w dobrym stanie. Myślę, że w środę u mnie będzie.
Ja ruchów jeszcze nie czuje. Z córa poczułam dopiero w 19 tygodniu. Może teraz poczuje w 17 [emoji23]
 
reklama
Mi też piersi już 2 rozmiary urosły:)Wczoraj chciałam ubrać odświętną sukienkę i mąż zapina zamek z tyłu i idzie super, mówię nie utyłam i na piersiach zamek się zatrzymał i koniec:)
 
Do góry