reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

sorry ale ja cenie sobie prywatność wiec twarzy nie będę pokazywać, a co do usg nie każda dziewczyna korzysta tutaj z kompa inne tylko z komórki, a wiadomo na zdjęciu USG tez sa dane osobowe, ktoś jak ma ochotę to wstawi zdjęcie jak nie ma trzeba to uszanować.
Zgadzam się w 100 %
 
reklama
@Marika92 dobrze, że serduszko bije. Silna dziewczyna :)


O! Mój tak samo ostatnio powiedział, że mam duże to będzie dużo mleka. Oczywiście wyprowadziła go z błędu :)
Ja nie zazdroszczę dużych piersi, wiem że to problem. Moja mama i siostra maja duże i wiecznie narzekają.
Ja uważam, że mam w sam raz, oczywiście jak dla mnie i dla mojego partnera :)


Myślę, że trochę przesadzacie. W internecie nigdy nie można czuć się pewnym i opowiadać o wszystkim. Pokazanie zdjęcia czy twarzy czy usg wcale nie będzie świadczyć o tym, że dana osoba to ta za którą się podaję. Teraz nie ma problemu z fikcyjnych profilami. Chyba będziemy musiały po prostu sobie zaufać. Nawet na fb możesz być kimś innym.

PS. Z tym zusem itd. To trochę się zagapilam, bo mi wynagrodzenie wypłaca pracodawca nie ZUS. Więc już w ogóle nie wiem jak to jest :)
Ja wogole nie rozumiem w czym jest problem. Przecież te które chciały się "ujawnic" to podały swoje namiary na Fb prawda? a te które tego nie zrobiły to Maja zapewne swoje powody. Więc dlaczego tego nie uszanować? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby te mamusie które chcą wkleily swoje zdjęcia itp. ale czy to oznacza że wszyscy muszą? Nie wydaje mi się. Ja nie mam zdjęc bo chodzę na NFZ a poza tym to korzystam z telefonu. Z czasem zacznę wklejacie zdjęcia brzuszka ale jeszcze tego nie robię bo wg mnie jest za mały.
 
Jeszcze taka informacja odnośnie wiadomości, które do mnie wysłałyście :)

Wszystkie odczytam jutro i zrobię listę osób, które do mnie napisały. Listę dam Wam do zaakceptowania :)

Forum zamknięte ruszy od 1 czerwca :)
A co trzeba napisać? Jakoś to przeoczylam. ...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Własnie macie już może jakieś mysli ?plany czy chcecie długo czy krócej karmić?:)
Bo ja powiem szczerze że nie chce drugiego dziecka długo karmić ale to przez to że mam uraz po pierwszym karmieniu,moj Syn był tak uzależniony od piersi że nawet gdy byl najedzony dalej mógł płakać by tylko uspać i przytulac sie do cyca,normalnie był uzależniony przez to tez nie chciał smoka od poczatku,karmiłam go ponad rok i też ledwo skończyłam musiałam wiązać ssię w bandaże żeby nie mógł dostać się do piersi,przez to wszedzie gdzie byłam jak tylko marudził nicyzm nie dało się go uspokoic tylko cycem..dlatego ani nie dało się go z kimś zostawić ani nie chciał jeść dużo innych rzeczy przez to na pewno nie chce karmić dłuzej jak do 6msc i to tak maksymalnie ,uważam że wtedy dziecko już bedzie jadlo normalne jedzonko i nie zaszkodze podajac mu modyfikowane uważam zeby dziecko bylo szczęsliwe musi być mama szczesliwa. Ale wiadomo zycie zweryfikuje:)
Ja nie planuję ile czasu będę karmić. Los zdecyduje ;) Lubiłam karmić i bardzo chcę. Obydwu synów karmiłam ciut powyżej roku. Sami się odstawiali po tym czasie. Ale umieli też pić z butelki. Na dłuższe wyjścia brałam ściągane mleko lub jak zostawiałam malucha w domu to też zostawiałam ściągnięte mleko. Ale też wtedy szybko wracałam do pracy po 5-6 miesiącach. Macierzyński był o wiele krótszy. Laktator był moim "przyjacielem" wrrr.
 
Ostatnia edycja:
Marika, Pola pięknie. U nas dla dziewczynki z imieniem było super. Zaproponowałam Marcelinka i spodobało się nam obojgu. Co do chłopca ja nie mam żadnego pomysłu. No kurcze żadne do mnie nie przemawia. M. też niczego nie proponuje. Może akurat to znak, że będzie dziewczynka :)
Karola co za wredny babsztyl z tej Twojej szefowej...brak serca

Kurcze dziewczyny zazdroszczę już tym co poczuły ruchy. Też bym chciała zobaczyć jakie to uczucie. Byłabym wtedy o nie spokojniejsza. Jestem w 17tygodniu. Mam nadzieję, że to już niedługo
 
reklama
U mnie smsowa burza mózgów na imiona dla dziewczynki :D ja chciała Pole ale on mówi że nie i podoba mu się Nikola a mi znów Hania.. Masakra [emoji14]

3jgx3e3kabw7uupr.png
Super :) jakaś odskocznia od tych smutnych myśli. Wszystkie trzy propozycje mi się podobają. Dogadacie się :)
U nas porażka w tej dziedzinie. Jakoś brak mocnych propozycji. Ja nazywam malucha Szymon a mąż mi odpowiada innym imieniem. Śmiesznie! Nie chce Szymona bo nie pasuje do naszego nazwiska kompletnie. Mi się bardzo podoba ale raczej nie nazwę tak naszego Malucha.
 
Do góry