reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć,
wychodzę z krzaczorów z wiadomych względów:)
Na początku wątku się udzielałam, a później za dużo pracy - ale chętnie czytałam. Nie wiecie czasem co u @KaSia86 ?
Chciałabym się zwrócić do @Marika92 , trzymam z Ciebie kciuki i podziwiam. Powiedz czy ten obrzęk to chodzi o przezierność? Mnie lekarz nastraszył w 9tyg. że trochę za duża przezierność (mówił oczywiście że to za wcześnie na ocenianie), dostałam skierowanie na badania prenatalne i tam się okazało że wszystko ok. Ale nastresowałam się trochę i przeczytałam wiele na ten temat.
Ogólnie żyję od wizyty do wizyty, ze względu na wcześniejsze niepowodzenie i podzielam Wasze obawy.
Jestem w 17tyg i również nie czuję jeszcze ruchów i to mnie dobija;/
 
reklama
Cześć,
wychodzę z krzaczorów z wiadomych względów:)
Na początku wątku się udzielałam, a później za dużo pracy - ale chętnie czytałam. Nie wiecie czasem co u @KaSia86 ?
Chciałabym się zwrócić do @Marika92 , trzymam z Ciebie kciuki i podziwiam. Powiedz czy ten obrzęk to chodzi o przezierność? Mnie lekarz nastraszył w 9tyg. że trochę za duża przezierność (mówił oczywiście że to za wcześnie na ocenianie), dostałam skierowanie na badania prenatalne i tam się okazało że wszystko ok. Ale nastresowałam się trochę i przeczytałam wiele na ten temat.
Ogólnie żyję od wizyty do wizyty, ze względu na wcześniejsze niepowodzenie i podzielam Wasze obawy.
Jestem w 17tyg i również nie czuję jeszcze ruchów i to mnie dobija;/
Tak chodzi o przyzierność :(

3jgx3e3kabw7uupr.png
 
Czy wy tez jestescie takie nie ogarniete?
Bylam na zakupach w koszulce na odwrot metka wisiala i zorientowalam sie dopiero jak bylam w domu. Teraz wyszlam z psem w kapciach i oczywiscie zorientowalam sie w domu jak szukalam kapci po przyjsciu. No masakra poprostu.
To chyba stres przed jutrem...
 
hej dziewczynki!
ale zazdroszczę tym, które sa juz na zwolnieniu, ja dzisiaj 10 h w robocie, bo miałam zebranie i padam......Poza tym teraz mega wkurzają mnie osoby, które chodzą chore. Normalnie dziąła to na mnie jak płachta na byka, a jestem już po jednym przeziebieniu i boję się kolejnych....A ludzie chodza chorzy kaszlą i mają w d.... czy kogoś zarażą czy nie....

A co do piersi.... dziewczyny u mnie jakas masakra.... poprzednio tak nie rosły..... jak zdejmuję stanik to po prostu cierpię, tak mnie boli..... są ogromne, wyglądają jak silikonowe bomby. Mój facet dostaje fioła, a ja nie pozwalam się dotknąć bo wyję przy najmniejszym dotknięciu.
 
Nieee, umowę zostaw, zawsze jak rozpoczynasz pracę to są kwestionariusze osobowe do wypełnienia i tam powinno być miejsce zamieszkania. Generalnie możesz to zgłosić w kadrach a oni będą wiedzieć co z tym zrobić ;) pilnuj tylko lekarza aby wypisywał L4 na dobry adres :)

Całe życie nastawiałam się na cesarkę a w ciąży poczytałam o tym, że sn lepsze dla dziecka i kompletnie zmieniłam zdanie [emoji23] teraz też mam zamiar tak rodzić ale wiadomo jak są komplikacje to cesarska jest jedynym wyjściem. Każdy robi co uważa, sama wiem, że strach przed bólem może być wielki ale poród to trochę bólu, który zaraz mija a jednak dla dziecka ważna jest droga, którą pokonuje przy porodzie siłami natury :)

Itucha pod warunkiem, ze ktoś Ci ją zrobi o czasie ... niestety realia mogą być inne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wy tez jestescie takie nie ogarniete?
Bylam na zakupach w koszulce na odwrot metka wisiala i zorientowalam sie dopiero jak bylam w domu. Teraz wyszlam z psem w kapciach i oczywiscie zorientowalam sie w domu jak szukalam kapci po przyjsciu. No masakra poprostu.
To chyba stres przed jutrem...
Ja też tak mam
Ludzie do mnie coś mówią a ja za chwile to zapominam:/ Czyli to przez ciążę jak nic :D
 
Tak chodzi o przyzierność :(

3jgx3e3kabw7uupr.png
Jeśli możesz to napisz (może być prywatnie ;) ) ile u Ciebie wynosi. Powiem Ci że z tego co czytałam to naprawdę w większości przypadków dzieci rodzą się zdrowe. Amnio da odpowiedź. Ja tak szczerze mówiąc już w pewnym momencie pogodziłam się z myślą że jakie to dzieciątko by nie było to będzie nasze wyczekane i nawet jakby było chore to zrobimy dla niego co się będzie dało i ta myśl mnie uspokoiła.
U mnie na początku nt było 2,3mm (mój lekarz trochę przewrażliwiony bo to przecież w normie) a na prenatalnym było 1,6.
 
Czy wy tez jestescie takie nie ogarniete?
Bylam na zakupach w koszulce na odwrot metka wisiala i zorientowalam sie dopiero jak bylam w domu. Teraz wyszlam z psem w kapciach i oczywiscie zorientowalam sie w domu jak szukalam kapci po przyjsciu. No masakra poprostu.
To chyba stres przed jutrem...
"BABY BRAIN"
Ja narazie zapominam o różnych rzeczach oraz nie potrafię nazwać przedmiotów codziennego użytku oraz ... miałam coś jeszcze napisać i właśnie zapomniałam. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a kupowaliście juz jakaś fajna odzież ciążowa ? Mam za miesiac imprezę a brzuszek juz wyraźny i zastanawiam sie co kupić.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry