reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Marika92 Fajnie że idziesz:) daj nam znać jak u Maluszka :)

@Majeczka85 Fajnie, a jaki model kupiłaś? Ja chcę ten z wyświetlaczem jumper jpd100s6

@leonkaa no nie jest aż szkoda słów :( muszę się jeszcze trochę przemeczyc
Detektor tętna płodu ANGELSOUNDS 100S
Najprostszy liczę że sam dźwięk mnie uspokoi

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Detektor tętna płodu ANGELSOUNDS 100S
Najprostszy liczę że sam dźwięk mnie uspokoi

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja się boję że się nie polapie na tym bez wyświetlacza choć Katia podała dobry sposób:) ale jakoś wolę ten z wyświetlaczem

@leonkaa też tak myślałam ale mogę sobie chcieć... aż w takich momentach człowiek żałuję że pracuje, hehe ;) nie mam ochoty tam wracać ale co zrobię... najbardziej boję się tego że będą wymagali żeby pracodawca poświadczył ze mam pracę stojącą a szefowa może się uprzec że mogę siedzieć przecież i powie że nie... :/
 
Przełamałam się i idę na 13.30 sprawdzić jak się miewa maluszek

3jgx3e3kabw7uupr.png

Niedawno miałam podobny problem po pewnym incydencie przestałam czuć ruchy maleństwa. Nie czekałam długo poszłam na oddział do swojego lekarza opowiedzialam co i jak ze martwię się od razu zrobił mi usg. Kiedy usłyszałam bicie serduszka łzy poplynely mi po twarzy. Nie warto czekać i stresować się to nie działa dobrze na maleństwo.
 
Cześć Dziewczyny :) ale się rozpisałyście od rana, zawsze jak się budzę to mam tyle do nadrobienia i podczytuje Was przy śniadaniu.
@Marika92 Trzymam kciuki za dzisiejsze usg i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Daj znać po wizycie.
@Karolka2106 To przykre, że musisz się tak męczyć i stresować. Może dałoby się załatwić zwolnienie u innego lekarza? Swoją drogą Twoja szefowa to wredna baba, skoro tak Cię traktuje.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry