reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Karolka ja w ciazy nie moglam pracowac na siedzaco I nie moglam ruszac rekami, bo czulam rozrywajacy bol, bol byl okropny, teraz sie boje, ze bedzie podobnie, wiec pewnie wczesniej zrezygnuje z pracy. Niestety rezygnujac z pracy pozbawiam sie calkowicie dochodu, bo na samo zatrudnieniu nie przysluguja.mi zadne zasilki :/ Dlatego chce probowac pracowac jak najdluzej
Tylko żebyś się nie przeforsowala... A skąd jesteś?
 
reklama
Dziewczyny jak wczesniej mnie pobolewal brzuch to tak ciagnal po bokach jak jajniki a teraz mnie nie ciagnie tyklko dziwnie boli na srodku pod brzuchem ...mialyscie tak?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak wczesniej mnie pobolewal brzuch to tak ciagnal po bokach jak jajniki a teraz mnie nie ciagnie tyklko dziwnie boli na srodku pod brzuchem ...mialyscie tak?

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz ciągle będzie coś bolało i ciągnęło :p
Wczoraj jak długo stałam w kuchni to czułam w podbrzuszu taką szpilę. Położyłam się i przeszło.
 
Wiecie co, weszlam na forum, zeby podzielic sie znowu moimi checiami kupna detektora, patrze a tu dwie zamowily :D
Kurcze, mam wrazenie, ze brzuch mi zmalał znowu! Moglabym teoretycznie isc np jutro do lekarza do szpitala, zeby mi zrobil usg, ale nie chce zeby mnie uznał za panikare, a nie chce tez tyle razy robic tego usg :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz ciągle będzie coś bolało i ciągnęło [emoji14]
Wczoraj jak długo stałam w kuchni to czułam w podbrzuszu taką szpilę. Położyłam się i przeszło.
Kurde moze panikuje ale boli dziwnie... sama jestem sobie winna w sobote przenosilam drewniane meble ogrodowe sama i moze sie poobrywalam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co, weszlam na forum, zeby podzielic sie znowu moimi checiami kupna detektora, patrze a tu dwie zamowily :D
Kurcze, mam wrazenie, ze brzuch mi zmalał znowu! Moglabym teoretycznie isc np jutro do lekarza do szpitala, zeby mi zrobil usg, ale nie chce zeby mnie uznał za panikare, a nie chce tez tyle razy robic tego usg :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie to samo, miałam dzis pojechac bez umawiania sie, a mam wizyte za tydzien juz nie moglam wytrzymać, ale powstrzymalam, juz poczekam :D
 
Nie przeforsuje sie, bo sama sobie reguluje ilosc zamowien. Nie chce kompletnie zrezygnowac, ale ograniczyc napewno :) poki zdrowie pozwala. W irlandii mieszkam ;)
Aha to słyszałam że tam też nie jest łatwo z ciąża... właśnie to jest nie fajne że samemu nie można zrezygnować bo nie dostanie się świadczeń, u nas jest to samo.

@ewelinanice ja tak miałam ale na szczęście teraz przeszło... boli tylko jak mocniej dotykam. Lekarz powiedział że te wszystkie kłucia i ciagniecia sa normalne bo dziecko rośnie.

Ja ostatnio nie mogę wystac w kolejce do kasy... słabo mi się robi i duszno. Nie sądziłam że tak szybko to nastąpi. Może to też wina tego że mam alergię a wtedy ledwo żyje.
 
Serduszko bije, silne.. Prawdopodobnie będzie dziewczyna :) byle zdrowaa

3jgx3e3kabw7uupr.png
 
reklama
Do góry