reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry wszystkim. Ja już po śniadanku, będę się ubierać i lecę do lekarza. Ale mam stresa... szefowa już wczoraj poinformowałam że źle się czuje i nie przyjdę bo idę do lekarza. Odpisała tylko że jest poinformowana więc zgaduje że jest zła. ;)
Powodzenia Karolka!

Witam się i ja letnio. Fajne ciuszki lniane są dzisiaj w Lidlu ale niestety nie ciążowe. Mimo to wzięłam jedną bluzkę. Rozmiary są tam takie duże że akurat jest na teraz a nawet z zapasem.
 
reklama
Zobaczcie, co moje dziecko wyczynia :p
IMG_2238.JPG



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 

Załączniki

  • IMG_2238.JPG
    IMG_2238.JPG
    694,2 KB · Wyświetleń: 447
@estrelicia tak właśnie czytałam że za granica lekarze jakoś są rozliczani są z tego.
Na razie pozostaje mi cieszyć się tygodniowym wolnym. :) Może nie będzie tak źle od 21 czerwca do końca tygodnia mam urlop (wzięłam na urodziny) więc jakoś się ten czas w pracy zawsze skróci. :) A później pójdę i powiem że pracodawca nie jest w stanie zaoferować mi innej pracy niż stojąca i moze dostane zwolnienie. :D

@89Katia ale super! <3 Ja też chce :D
 
W pracy należy podać adres zamieszkania i każde zwolnienie na ten adres zamieszkania musi być wypisane. Przy dłuższym wyjeździe np. do rodziny również należy zaktualizować adres w ZUS.

Kontrole w ZUS zdarzają się wbrew pozorom często i należy mieć porządek z adresami bo potem będzie dużo wyjaśniania, wstrzymywania zasiłku itp. więc taki stres nie jest nam potrzebny w ciąży!
Myślałam że w ciąży tak nie kontrolują. To ja jestem troszkę "zagrożona", bo bezpośrednio po 3-miesięcznym zwolnieniu na złamaną rękę przeszłam na zwolnienie ciążowe.
 
reklama
Teraz tak myślę, że to nie przez skurcz B-H mnie tak wywaliło :p czułam co prawda, że po lewej stronie, gdzie jest górka jest dziecko, ale czy to nie za wcześnie na takie akrobacje? Mam 17tc.

Skurczu też co prawda nie czułam. Tylko poczułam wypchnięci, podniosłam sukienkę i zobaczyłam to :p
 
Do góry