reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Masakra!!!!!!!!
Idź jeszcze do innego lekarza. Naklam coś ze ledwo żyjesz itd

hchy43r8h8l5x99d.png
Nie wiem czy jeszcze do innego lekarza polaka nie spróbować... to jest mój lekarz rodzinny... I go wypytac jak to jest, może on coś będzie mógł zrobić. Chociaż wydaje mi się że skoro mają takie prawo to choćbym się skichala nie mam nic do powiedzenia. Chore to trochę. :(
 
reklama
Nie wiem czy jeszcze do innego lekarza polaka nie spróbować... to jest mój lekarz rodzinny... I go wypytac jak to jest, może on coś będzie mógł zrobić. Chociaż wydaje mi się że skoro mają takie prawo to choćbym się skichala nie mam nic do powiedzenia. Chore to trochę. :(
No ale co jeśli kobieta naprawdę ledwo żyje np. Krwawi itp... I tak musi zapierdzielac w pracy? Chore.... próbuj do skutku.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Pracuje jako kosmetyczka. Akurat u mnie jest to praca w stresie, w większości stojąca, przy chemii... no ale się nie kwalifikuje. :p
@Karolka2106. Byłam w takiej samej sytuacji.. Idąc na wizytę do lekarza dowiedziałam sie, że praca w Biedronce jest jak najbardziej odpowiednia dla mnie, że on nie widzi żadnych przeciwwskazań do tej pracy... Bo ciąża to nie choroba więc moge dźwigać. A w pracy wysyłali mnie na L4 bo nie mogli mi zapewnic odpowiedniego stanowiska. Poszłam do innego lekarza trzeba było trochę posciemniac że mdłości nie do wytrzymania, przy dużej aktywności zawroty głowy i dała mi zwolnienie. Niestety u drugiego lekarza byłam prywatnie ale czego się nie robi dla dobra dzieci :)
 
Dziewczyny jest lipa :( dostałam zwolnienie tylko na tydzień... Lekarz powiedział że praca w moim zawodzie, stres, bóle brzucha nie są powodem do tego żeby wystawić mi zakaz zatrudnienia. Tego nie ma w ich niemieckim prawie ochrony matek. Jeśli po 20 tygodniu szefowa mi nie zmieni pracy na siedzącą to wtedy ewentualnie... także :(
Tutaj jest podobnie, nie wystawiaja na wyrost, na tydzien, trzeba dojsc do siebie I wracac do roboty, wiec moze nie nastawiaj sie negatywnie bo bedzie Ci jeszcze ciezej wrocic do pracy?
 
Karolka2106 po tym zwolnieniu idz do lekarza rodzinnego powiedz że jesteś w ciąży, brzuch Cię boli, do tego wymiotujesz itp. na pewno przedłuży o kolejny tydzień. Ewentualnie po tych 7 dniach idz do innego ginekologa i może na dłużej CI da:)
 
idz do niego jeszcze raz, powiedz ze zle sie czujesz, ze nie mozesz juz stac, powiedz ze ok bedziesz pracowac ale niech ci wypisze zaswiadczenie /oswiadczenie ze bierze odpowiedzialnosc za to ze nic ci sie w pracy nie stanie i przede wszystkim ze dziecku nic sie nie stanie, moze sie ogarnie, co za gosc.
 
Cześć!

Czytam Was na raty od 7, ale dopiero teraz na usiadłam na tyłku i zjadłam śniadanie. Noc miałam beznadzieją. Przebudziłam się i przez dwie godziny zasnąć nie mogłam. W końcu zaczęło świtać, ptaki śpiewać, tramwaje jeździć. Myślałam, że już nie zasnę, ale jakoś się udało.
U mnie super ciepło :) uwielbiam!!

Patka u nas na forum nikt nie zlinczuje :) Poruszałyśmy już kilka razy ten temat i doszłyśmy zgodnie do wniosku, że sposób porodu powinien należeć do wyboru kobiety. Jeśli ktoś chce rodzić sn to super! Będziemy kibicować i razem liczyć skurcze :) Jeśli ktoś cc to będziemy się uspokajać przed wyznaczonym terminem :)

Karolka no coś Ty! Myślałam, że bez problemu dostaniesz zwolnienie... Idź jeszcze do tego polskiego lekarza. Może tam się uda. A jak nie to jeszcze te kilka tygodni trzeba będzie się przemęczyć, a po 20tc już łatwiej będzie o zwolnienie.

Co do zusu to proponuję dyskusję przenieść na wątek zamknięty za kilka dni. W sieci jest wielu "życzliwych", którzy nas podczytują i są pewnie tacy, co nie przepuszczą okazji, aby komuś syfu narobić...

Ktoś dzisiaj ma wizytę? :)
 
Nie wiem czy jeszcze do innego lekarza polaka nie spróbować... to jest mój lekarz rodzinny... I go wypytac jak to jest, może on coś będzie mógł zrobić. Chociaż wydaje mi się że skoro mają takie prawo to choćbym się skichala nie mam nic do powiedzenia. Chore to trochę. :(
W uk jest podobnie ale zawsze straszylam że macica mi się stawia, ciągnie w dół a poprzednią ciąże mialam zagrozona. Zawsze działało i mialam L4. Może poprostu naklam :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Dzień dobry. Ja niedawno otworzyłam oczy a tu głowa boli. Eh zasypialam z bólem i budzę się z bólem. Dziś będę miała trochę zakręcony dzień muszę zamówić panele, kolejne farby do wybierania więc będzie się działo. Życzę Wam miłego dnia i ewentualnie udanych wizyt :)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
Do góry