reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz tak myślę, że to nie przez skurcz B-H mnie tak wywaliło [emoji14] czułam co prawda, że po lewej stronie, gdzie jest górka jest dziecko, ale czy to nie za wcześnie na takie akrobacje? Mam 17tc.

Skurczu też co prawda nie czułam. Tylko poczułam wypchnięci, podniosłam sukienkę i zobaczyłam to :p
17tc to bardzo wcześnie na takie rzeczy:-) super to wygląda. Może trochę macica Ci się stawia? Jesteś chyba bardzo szczupła :-)?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Katia super widok... mi dzisiaj tez brzuch odstawal z jednej strony bardzie...chyba mi sie macica stawia bo ruchow jeszcze nie czuje...za wczesnie

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Katia dziecko.musi byc chyba duze, ze az tak Cie wybrzuszulo, zazwyczaj tak.mialam w pozbiejszej ciazy, albo musisz byc bardzo szczupla I zero tluszczu nabrzuchu :) ale I tak imponujacy widok ;)

Mnie rowniez przeraza porod czy to sn czy cc, dwa mialam sn I raczej nie nalezaly do szybkich ibezbolesnych porodow ;)

Ja bede prala w tym co teraz piore w kapsulkach non bio, non bio sa wlasnie dla niemowlat, a ze mam dzieci I przestalam.prac osobno to poprostu wszystko.piore w jednym :) co jakis czas troszke plynu zmiekczajacego daje, ale to swinstwo strasznie uczula!
 
o jaa, dopiero przeczytałam o twardnieniu brzucha, nigdy wczesniej o tym nie slyszalam a od kilku dni tak mam, a dopiero 16 tydzien... wczoraj to myslalam ze caly dzien byl taki twardy ale nic wiecej nie działo się
 
reklama
Dziewczyny - mała poprawka. BYŁAM szczupła :p mam pokaźny brzuch. Ale jak leżę to jest mały :p
Zdjecie z piątku, 17tc
IMG_2226.JPG


Właśnie myśle, ze to macica się stawia. Ale dziecko na pewno siedziało właśnie po tej stronie lewej :)

Ale i tak fajny widok :p



Edit. Będę orać w jakimś proszczu dziecięcym. Chyba w loveli tak jak za pierwszym razem. Uwielbiam zapach ubranek po takim praniu :)

Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 

Załączniki

  • IMG_2226.JPG
    IMG_2226.JPG
    154,7 KB · Wyświetleń: 440
Do góry