reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz tak myślę, że to nie przez skurcz B-H mnie tak wywaliło :p czułam co prawda, że po lewej stronie, gdzie jest górka jest dziecko, ale czy to nie za wcześnie na takie akrobacje? Mam 17tc.

Skurczu też co prawda nie czułam. Tylko poczułam wypchnięci, podniosłam sukienkę i zobaczyłam to :p

Wygląda jak akrobacje dziecka. Ja takie widoczne w poprzedniej ciązy to miałam koło 8 miesiąca :)
 
reklama
A powiedz jak taka kontrola wygląda? Byłaś w domu zawsze przy kontroli? Jeśli nie to co musiałaś zrobić?
Ja kiedyś będąc na zwolnieniu chodzącym byłam skontrolowana ale nie ciążowym. Byłam w domu. Przyszły dwie panie z ZUS. Nie było żadnej rozmowy. Kazały tylko złożyć podpis i wyszły.
 
A mnie przeraża zarówno widmo cc jak i sn więc poczekam i zobaczę co życie przyniesie ;-) ;)
Pewnie nie bez przyczyny jest to że to będzie mój pierwszy raz.
Dziś mam wizytę u dermatologa... trzymajcie kciuki zeby nie byla to zadna zlosliwa zmiana :no:
 
Cześć dziewczyny witam po weekendzie męczarni na uczelni...czeka mnie ostatni zjazd za dwa tydodnie... u mnie cały czas pęd...wielki pęd... właśnie doczytałam o mamieginekolog...okropne :( a mnie od dwóch dni pobolewa podbrzusze dosc mocno ale mysle ze za duzo dźwigałam w sobotę bo przenosiłam drewniane meble ogrodowe i to od tego... Przepraszam że tak Was zaniedbuje ale pamietam o Was trzymam kciuki za Was i mam nadzieje ze niedługo bedę częściej z Wami wymieniała swoje doświadczenia :) Trzymajcie sie cieplutko
 
@89Katia super ujecie;-) ja wczoraj mialam podobnie tylko doszly do tego zwaly tluszczyku wiec nie bylo tak spektakularne;-)

W zusie sprawa zalatwiona;-) mam strasznie fajna pania ktora zajmuje zasilkami chorobowymi. Okazalo sie ze moj pracodawca znowu spoznil sie dostarczyc l-4 porazka;-/

Zabieram sie za porzadki i prasowanie...:-/

W czym bedziecie prac ubranka maluszkow?
 
@89Katia super ujecie;-) ja wczoraj mialam podobnie tylko doszly do tego zwaly tluszczyku wiec nie bylo tak spektakularne;-)

W zusie sprawa zalatwiona;-) mam strasznie fajna pania ktora zajmuje zasilkami chorobowymi. Okazalo sie ze moj pracodawca znowu spoznil sie dostarczyc l-4 porazka;-/

Zabieram sie za porzadki i prasowanie...:-/

W czym bedziecie prac ubranka maluszkow?
Pierwsze pranie w płatkach mydlanych, a później w proszku przeznaczonym dla niemowląt [emoji4]
 
Czesc!
Nie mialam pojecia o tym, ze trzeba w pracy i w zusie podac adres zamieszkania, jesli jest inny niz zameldowania, ale to rzeczywiście logiczne [emoji14] czyli u mnie będzie burdel w papierach, bo mieszkam z narzeczonym w innej części miasta.. Jak wezmiemy ślub, wtedy zmienie :D

Katia, ja tez juz tak chce! Jestesmy w tym samym tc a ja do tylu ze wszystkim :D ale fakt, ze moja mała to leń patentowany. Ciekawe czy na kolejnym usg tez bedzie spała.

Ja zjadlam śniadanie i wena mnie opuściła, ide chyba na drzemke :D

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczcie, co moje dziecko wyczynia :pZobacz załącznik 808394


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Ostro :-) musisz być bardzo szczuplutka że to tak widać :-) ktory tc ?

xnw40tc7sy506vxn.png
 
@89Katia super ujecie;-) ja wczoraj mialam podobnie tylko doszly do tego zwaly tluszczyku wiec nie bylo tak spektakularne;-)

W zusie sprawa zalatwiona;-) mam strasznie fajna pania ktora zajmuje zasilkami chorobowymi. Okazalo sie ze moj pracodawca znowu spoznil sie dostarczyc l-4 porazka;-/

Zabieram sie za porzadki i prasowanie...:-/

W czym bedziecie prac ubranka maluszkow?

Pierwsze pranie płyn przeznaczyny dla najmłodszych a kolejne w płynie, którego używam na codzień. Jeśli zdarzy się reakcja alergiczna wróce do pierwszego.
 
reklama
Do góry