reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Hesia1911 miło ze dolaczylas :) co do samochodu nie doradze, nie znam sie zupelnie. My mamy opla vectre typu c, no i bagaznik ma bardzo fajny, ale jak dla mnie sam samochod wcale maly nie jest..

@89Katia mam to samo smarowidlo babydream. Troche mnie wkurza to, ze sie maże na skórze. Ale ja ogólnie nie przepadam za smarowidlami, bo wszystkie mi sie kleją, mam takie wrażenie.



Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biore po prostu mniej tego smarowidła i jest ok :)

Tez mamy vectrunie :) kombi :) kocham ten samochód :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
@89Katia To zależy od zajęć. Te stricte związane z dziennikarstwem są naprawdę ciekawe i przyjemne. W ramach jednych byliśmy nawet w Manufakturze i kręciliśmy reportaż. :D Niestety, mam też dużo przedmiotów związanych np. z polityką, co dla mnie jest okropne, bo zupełnie mnie to nie interesuje, a zaliczyć trzeba, ale studia ogólnie fajne i również moje wymarzone. Wcześniej męczyłam się na pedagogice w Poznaniu, sam kierunek nie był najgorszy, bo zajęcia same w sobie też były ciekawe, ale czułam, że to nie to, więc zrezygnowałam i nie żałuję.
 
My mamy Opla Astre i Corse [emoji6] Astra mimo, ze ma jeden z najwiekszych bagaznikow w hatchbacku nie miescila naszego wozka Tako Laret (musielismy sciagac kola ze stelaza), teraz chce kupic Baby Design Husky, ale najpierw musimy przymierzyc czy wejdzie [emoji1] Corse kupilam rok temu, wiec nie wiem co tam wchodzi [emoji1]
Ogolnie to ciezko o auto nie w kombi do ktorego zmiesci sie wozek bez sciagania kół.
 
@89Katia To zależy od zajęć. Te stricte związane z dziennikarstwem są naprawdę ciekawe i przyjemne. W ramach jednych byliśmy nawet w Manufakturze i kręciliśmy reportaż. :D Niestety, mam też dużo przedmiotów związanych np. z polityką, co dla mnie jest okropne, bo zupełnie mnie to nie interesuje, a zaliczyć trzeba, ale studia ogólnie fajne i również moje wymarzone. Wcześniej męczyłam się na pedagogice w Poznaniu, sam kierunek nie był najgorszy, bo zajęcia same w sobie też były ciekawe, ale czułam, że to nie to, więc zrezygnowałam i nie żałuję.

Ja akurat lubię politykę, chociaż denerwuje mnie niesamowicie :p od stacji informacyjnych jestem chyba uzależniona :p


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Małe info: w Biedronce będą body od czwartku :)
1495542373-aaaaaa.jpeg


Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny
Mam nadzieję ze p ozwolicie jeszcze dołączyć :)
Moja kosmetyczka poleciła mi masło do smarowania ciała na rozstępy z jakimis mineralami z morza martwego i póki co to stosuje codziennie i jest ok, zobaczymy co będzie dalej.
Mam taki dylemat,mam nadzieję ze coś doradzicie.
Stoję właśnie przed koniecznością zakupu samochodu i niestety jestem w kropce. Chciałbym w miarę malutki samochód ale z dużym bagaznikiem aby wózek spokojnie się mieścił. No i musi być automatycZna skrzynia biegów... kontuzjowana jedna nogą niestety :/
Czym Wy będziecie jeździć z maluszkiem?
Doradzcie coś ;)
Ja bede wozkiem jezdzic ;) nie dorobilam sie prawka ;)
 
Na listopad kupujecie body na krótki rękaw czy długi? Czego więcej?
Ja wlasnie ostatnio zastanawialam sie co zrobic z body na krotki rekaw po Alanku, myslalam ze nie przydadza sie, alw Katia napisala, ze tez uzywala przy zimowym dziecku, wiec zostawiam [emoji1]
Ale na 100% bede kupowala wiecej na dlugi rekaw [emoji4]

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kochane :)ale tych poscików sie narobiłoo tyle do nadrobienia;)czytam cały czas tylko nie mam kiedy pisać:(a to Mój pierwszoklasista lekcje a to basen a to treningi właśnie nieszczęsne prasowanie :(i cały dom do ogarniecia jak M do pracy a dziecię do szkoły za to obiadek już prawie gotowy siedzi w piekarniczku danie w worku po mojemu polecam:) mięsko w steki ,cukinia plastry,ziemniaki talarki,cebula,słupki marchew i w przyprawach :) co do cytologii to też chodizlam najpierw do Pani doktor która nie specjalnie się zaopiekowała mną od początku ciąży nie miałam u niej nic zrobionego prócz zwykłych badan krwi i usg a jak przeniosłam się do mojego terazniejszego doktora całkiem inne podejscie az mu sie zjerzyly włosy ze nie mialam w ciazy cytologii ja mowie ze moze dlaetgo ze mialam w sierpniu przed ciążą wykonane a on że ma nie być przed tylko w czasie ciąży i odrazu za wszytko sie zabrał..także wydaję mi się ze jednak powinna kobieta w okresie ciąży mieć..
Ja też jestem z Lublina w końcu chyba jakaś mamusia tez z Lublina jest ?:)
Co do ruchów to czuje czasem łaskotanie delikatniutkie teraz jestem w 15tyg!
Fajnie wam dziewczyny że macie wykonywane usg tak czesto ja musze czekac do połowkowego mój gin nie ma w gabinecie usg i ogolnie nastawienie ma do 3 usg przez cała ciąże jeśli oczywiscie ciąża nie jest zagrożona.
 
reklama
Ja biore po prostu mniej tego smarowidła i jest ok :)

Tez mamy vectrunie :) kombi :) kocham ten samochód :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Hejka! Ja też mam to smarowidło, no jak założyłam kartę Rossnę, to dostałam emaila, że mogę je odebrać za 1 grosz-prezent. Mi odpowiada, a używam też PALMERS z masłem kakaowym. Ta oliwka z Rossmanna fajnie mi nogi nawilża, bo suche.
Ja dziś miałam przegląd u stomatologa i wszystko oki, a dentystką okazała się moja stała klientka ze sklepu gdzie pracowałam. Była niespodzianka, także mam u niej wizyty w ciąży ile zechcę:)Na szczęście ubytków na razie brak, więc luz. Trzymam kciuki za wizytujące. Moje dzieciątko wyjątkowe 17 tydz, a ono nic nie pokazało, nawet jakiegoś znaku apropo płci:)
 
Do góry