reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hej!
Jakie Wy macie laski zawrotne tempo pisania :)
U mnie lekarz zapytał się kiedy miałam robioną cytologię na samym początku, a że miałam w Polsce jakoś w poprzednim wrześniu to chciał tylko wynik, ale że zostawiłam w Polsce, to mi kazał robić drugi raz, żeby w papierach się wszystko zgadzało. Poza tym raczej mnie nie bada ginekologicznie, ale np genetyczne usg miałam dowcipne że względu na tylozgiecie macicy. A no i ostatnio jak miałam ta infekcję, co Wam pisałam to przepisał mi super lek, po jednej tabletce już taka poprawa, że naprawdę cudo!
Kurczę u mnie leci 17 tydzień i czasem mi się wydaje, że to ruchy, a czasem że jelita, powinna się jakaś lampka w brzuchu włączać, że to to [emoji14]
Ja od początku prawie smaruję się Palmersem, teraz mam jakiś inny hitowy krem ze Stanów od koleżanki, ale nie pamiętam nazwy [emoji14]
@Anusiak1507 a masz rtg tego zęba? Słaba sprawa stracić dwójkę :/ jakby co to niech Ci zrobi dentysta taka miniprotezę natychmiastowa, najszybsze i chyba najtańsze rozwiązanie :/

@xdzo19 przypomniałas mi czasy, kiedy ja jeździłam prawie co weekend na studiach na trasie pzn - ldz :)


p19uskjojbeqaxq5.png
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Mam nadzieję ze p ozwolicie jeszcze dołączyć :)
Moja kosmetyczka poleciła mi masło do smarowania ciała na rozstępy z jakimis mineralami z morza martwego i póki co to stosuje codziennie i jest ok, zobaczymy co będzie dalej.
Mam taki dylemat,mam nadzieję ze coś doradzicie.
Stoję właśnie przed koniecznością zakupu samochodu i niestety jestem w kropce. Chciałbym w miarę malutki samochód ale z dużym bagaznikiem aby wózek spokojnie się mieścił. No i musi być automatycZna skrzynia biegów... kontuzjowana jedna nogą niestety :/
Czym Wy będziecie jeździć z maluszkiem?
Doradzcie coś ;)
 
Na razie bardzo dobrze znosze podróżowanie. Ale my ogólnie bardzo dużo jeździmy. Standard to 300km w jedna stronę.
Z Poznani do Łodzi to rzut beretem :) jeszcze po autostradzie :) ani się obejrzysz, a dojedziecie :)

Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży zainwestowałam w adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży. Dla mnie rewelacja, bo nic nie uciska brzuszka i jest bezpieczny w razie gwałtownego hamowania jest bezpieczny.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Ja też mam adapter do samochodu z be safe , bardzo wygodnie nic nie uwiera i najważniejsze bezpieczne dla maluszka .
 
@89Katia Studiuję na AHE dziennikarstwo i komunikację społeczną. Teraz kończę 2rok i nie wiem co to będzie w listopadzie, jak przyjdzie do pisania licencjatu, a maleństwo już będzie na świecie. Dobrze, że mam rodziców pod ręką (mieszkamy w jednym domu, my na górze, a oni na parterze), bo mama mnie trochę odciąży. :)
@estrelicia Ja na szczęście mam tylko dwa zjazdy w semestrze i to nieobowiązkowe, a wszystkie zajęcia realizowane są przez internet. Osobiście trzeba się pojawić tylko na egzaminach. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia co tydzień, zwłaszcza teraz. :)
@Hesia1911 Witaj :) Ja mam Forda fiestę, a raczej nie zmienię teraz autka, bo czekają ważniejsze wydatki. :) Troszkę się boję, bo kupowałam ten samochód z myślą o małym, miejskim autku i nie myślałam wtedy o tym, że bagażnik jest malutki, a obawiam się, że będę miała problem z włożeniem tam wózka. :/ Dobrze, że samochód mojego K. jest w kombi i bez problemu się pomieścimy.
 
Ogarnęłam Wasze posty... wow od rana nie miałam kiedy i niezle zaległości...akurat po obiedzie odpoczywam na leżaku na tarasie... pogoda na Śląsku cudowna póki co... akurat mieszkam na wsi i słychać tylko spiew ptaków.... tak to ja mogę być na l4

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
@89Katia Studiuję na AHE dziennikarstwo i komunikację społeczną. Teraz kończę 2rok i nie wiem co to będzie w listopadzie, jak przyjdzie do pisania licencjatu, a maleństwo już będzie na świecie. Dobrze, że mam rodziców pod ręką (mieszkamy w jednym domu, my na górze, a oni na parterze), bo mama mnie trochę odciąży. :)
@estrelicia Ja na szczęście mam tylko dwa zjazdy w semestrze i to nieobowiązkowe, a wszystkie zajęcia realizowane są przez internet. Osobiście trzeba się pojawić tylko na egzaminach. Nie wyobrażam sobie jeżdżenie co tydzień, zwłaszcza teraz. :)
@Hesia1911 Witaj :) Ja mam Forda fiestę, a raczej nie zmienię teraz autka, bo czekają ważniejsze wydatki. :) Troszkę się boję, bo kupowałam ten samochód z myślą o małym, miejskim autku i nie myślałam wtedy o tym, że bagażnik jest malutki, a obawiam się, że będę miała problem z włożeniem tam wózka. :/ Dobrze, że samochód mojego K. jest w kombi i bez problemu się pomieścimy.

Mój wymarzony kierunek studiów!!!!
Próbowałam dostać sie na Uniwersytet Łódzki, ale się nie udało. Poszłam wiec na filologie rosyjska.
Później już się nie interesowałam czy na innych uczelniach jest ten kierunek :)
Musisz mieć bardzo ciekawe zajęcia :) Fajnie!!



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Hej, na Mazurach pogoda wspaniala[emoji16] posadzilam kwiatki pod domem, zaraz przychodzi M na obiad.
Co do aut to ja sie woze citroenem c4, bagaznik ok, ale jak bedziemy moeli jim we 4jechac to juz za maly[emoji50] na szczescie drugie auto jest wieksze.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Hesia1911 miło ze dolaczylas :) co do samochodu nie doradze, nie znam sie zupelnie. My mamy opla vectre typu c, no i bagaznik ma bardzo fajny, ale jak dla mnie sam samochod wcale maly nie jest..

@89Katia mam to samo smarowidlo babydream. Troche mnie wkurza to, ze sie maże na skórze. Ale ja ogólnie nie przepadam za smarowidlami, bo wszystkie mi sie kleją, mam takie wrażenie.



Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
uff ile nadrabiania ;)
Ja dziś rano pobierałam krew - wizyta w piątek.
Co do badania ginekologicznego - mój lekarz nie badał mnie do tej pory w ciąży (przed ciążą byłam u niego jakoś na jesieni na zwykłej wizycie) ale ostatnio zapowiedział, że na tej piątkowej wizycie będzie badanie ginekologiczne.
Jeżeli chodzi o jazdę samochodem - tez bardzo polecam adapter do pasów (mam z pierwszej ciąży) - ja dużo jeżdze samochodem i nie wyobrażam sobie bez niego życia ;)
p.s. kupiłam niedawno detektor tetna płodu i dzis udało mi sie w koncu złapac tetno malucha :-) :) na poczatku łapałam tylko swoje ;)
 
Do góry