reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A jak dużo wody pijecie? Słyszałam że się powinno pić 2l dziennie ale mój organizm tyle nie przyswaja... zwyczajnie zapominam :baffled:
 
reklama
A kombinezon jaki na poczatek? Taki polarkowy/misiowy czy normalny ocieplany? Ja bede kupowała body z długim /krotkim i na to pajace. Żadnych kaftanikow śpiochów itp. Najlepiej mi sie sprawdzily pajace, rozpinane w kroku. Na wieksze wyscia jakies sukienki albo spodnie i reszta
Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie pajace też były numerem jeden. A co do kombinezonu to ciekawe jaka nas pogoda przywita. Ja jestem z tych nieprzegrzewających, więc jeśli nie będzie mrozu to na pewno polarek
 
U mnie pajace też były numerem jeden. A co do kombinezonu to ciekawe jaka nas pogoda przywita. Ja jestem z tych nieprzegrzewających, więc jeśli nie będzie mrozu to na pewno polarek
Ja tez raczej zimny chow preferuję i wlasnieyslalam o polarku. Chociaz w listopadzie koedys to śniegu bylo i mroz duzy. [emoji16]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez raczej zimny chow preferuję i wlasnieyslalam o polarku. Chociaz w listopadzie koedys to śniegu bylo i mroz duzy. [emoji16]

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom

Ciężko przewidzieć ale miejmy nadzieję, że tegoroczny listopad będzie kwintesencją pięknej polskiej jesieni :)
 
Zupa to improwizacja, w garnku podsmażam cebulkę, potem dodaje pół kilo mięsa mielonego, następnie zalewam wywarem, dorzucam zestaw warzyw (marchew, ziemniaki, por, seler, papryka), zagotowuję, pod koniec dodaję passatę i puszkę czerwonej fasolki, doprawiać według smaku ;)

Cytologia powinna być chyba zrobiona w pierwszej połowie ciąży, zazwyczaj robi się ją na początku, ja miałam robioną razem z czystością pochwy przy zakładaniu karty ciąży, przypomnij się lekarzowi na kolejnej wizycie!

Ja miałam dokładnie tak samo robione w pakiecie jak itucha.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na listopad kupujecie body na krótki rękaw czy długi? Czego więcej?
Z doświadczenia wiem że na krótki rękaw nam się nie przydadzą :-) w listopadzie :-)
A co i gdzie studiujesz? :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017


xnw40tc7sy506vxn.png
 
No widzicie dziewczyny a mnie zależy żeby to autko nie było właśnie kombi ... ehh ciężka sprawa. Jakoś przerażają mnie wielkie kombi przy parkowaniu... Mój z kolei jeździ dostawczakiem gdzie latają drabiny i wiadra więc na mnie spada obowiązek posiadania rodzinnego autka.
Co do ruchów maluszka mnie lekarz powiedział że spokojnie do 20 tyg pewnie nic nie będę czuć więc narazie się nie martwię :)

Kochana ja byłam przerażona kombi ze wzgledu na parkowanie. Ale!!! Nowe auta maja czujniki parkowania/kamery i parkowanie to luksus. Naprawdę! Śmigam kombi i parkuje wszędzie :) nie wiem czy teraz umiałabym dobrze zaparkować bez czujników [emoji85] człowiek się rozleniwia strasznie przy takich ułatwieniach :)

Ja pije wodę niegazowana. Co najmniej butelkę czyli 1,5 litra i do tego herbaty, kawę. Myśle, ze spokojnie 2,5l dziennie wypijam.

U mnie piękna pogoda ;) godzinę spracerowalismy z małym, zaliczyliśmy płac zabaw. Teraz krótka regeneracja i zabieram się za spaghetti.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry