reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja wlasnie ostatnio zastanawialam sie co zrobic z body na krotki rekaw po Alanku, myslalam ze nie przydadza sie, alw Katia napisala, ze tez uzywala przy zimowym dziecku, wiec zostawiam [emoji1]
Ale na 100% bede kupowala wiecej na dlugi rekaw [emoji4]

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam córkę listopadowke i po domu Jej stałym ubraniem było body z krótkim i na to pajacyk. Na spacer dorzucalam skarpetki i kombinezon i była gotowa[emoji3]

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzicie dziewczyny a mnie zależy żeby to autko nie było właśnie kombi ... ehh ciężka sprawa. Jakoś przerażają mnie wielkie kombi przy parkowaniu... Mój z kolei jeździ dostawczakiem gdzie latają drabiny i wiadra więc na mnie spada obowiązek posiadania rodzinnego autka.
Co do ruchów maluszka mnie lekarz powiedział że spokojnie do 20 tyg pewnie nic nie będę czuć więc narazie się nie martwię :)
 
Pijecie wodę gazowaną? Ja mam smaka tylko na taką i pije ok. 1l dziennie czy to nie za dużo?

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie super pogoda ja niestety odpoczywam w domu dalej meczy mnie bol plecow mam nadzieje ze odpusci chociaz troche :)
 
Witam kochane :)ale tych poscików sie narobiłoo tyle do nadrobienia;)czytam cały czas tylko nie mam kiedy pisać:(a to Mój pierwszoklasista lekcje a to basen a to treningi właśnie nieszczęsne prasowanie :(i cały dom do ogarniecia jak M do pracy a dziecię do szkoły za to obiadek już prawie gotowy siedzi w piekarniczku danie w worku po mojemu polecam:) mięsko w steki ,cukinia plastry,ziemniaki talarki,cebula,słupki marchew i w przyprawach :) co do cytologii to też chodizlam najpierw do Pani doktor która nie specjalnie się zaopiekowała mną od początku ciąży nie miałam u niej nic zrobionego prócz zwykłych badan krwi i usg a jak przeniosłam się do mojego terazniejszego doktora całkiem inne podejscie az mu sie zjerzyly włosy ze nie mialam w ciazy cytologii ja mowie ze moze dlaetgo ze mialam w sierpniu przed ciążą wykonane a on że ma nie być przed tylko w czasie ciąży i odrazu za wszytko sie zabrał..także wydaję mi się ze jednak powinna kobieta w okresie ciąży mieć..
Ja też jestem z Lublina w końcu chyba jakaś mamusia tez z Lublina jest ?:)
Co do ruchów to czuje czasem łaskotanie delikatniutkie teraz jestem w 15tyg!
Fajnie wam dziewczyny że macie wykonywane usg tak czesto ja musze czekac do połowkowego mój gin nie ma w gabinecie usg i ogolnie nastawienie ma do 3 usg przez cała ciąże jeśli oczywiscie ciąża nie jest zagrożona.
ja jestem z Lublina, ooo moze bylysmy u tej samej Pani, bo tez sie nie interesowała moją ciążą ;)
 
reklama
A kombinezon jaki na poczatek? Taki polarkowy/misiowy czy normalny ocieplany? Ja bede kupowała body z długim /krotkim i na to pajace. Żadnych kaftanikow śpiochów itp. Najlepiej mi sie sprawdzily pajace, rozpinane w kroku. Na wieksze wyscia jakies sukienki albo spodnie i reszta

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry