reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witajcie... Mam dzisiaj mega lenia zero pomyslu na obiad. Cora wczoraj zostala u babci na noc,
teoretycznie mielismy wieczor dla siebie. Zachcialo mi sie zapiekanki, zwiedzilismy pol miasta a jak juz kupilismy to ugryzlam dwa razy i juz mi nie smakowala.
A jak wrocilismy z poszukiwan to padlam spac i tak sie udal nam romantyczny wieczor;-)

@Marika92 trzymam mocno kciuki, dasz rade, daj znac zaraz po. Pamietaj Jestesmy tam z Toba, wszystki mamusie z forum.
 
reklama
@lena_89 ja piszę z tel.i nie da się edytować postu. Wiecej produkuje się stron cytując kogos niz pisząc jeden pod drugim.

oar89n7312bz9t17.png
 
Dobry;) moj kalafir ciazowy zapomnial ze jest apka na tela i dobra teraz sobie go wgralam;)
Marika trzymam mocno kciuki za Was;*

Piekny dzien dzid bedzie jak w drodze do pracy;)
Dzis 16 tydzien sie zaczyna czyli 17;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem padnięta. Nie wiem czy pamiętacie moje przeboje z pracodawca. Powoli zaczyna się wszystko wyjaśniać. Poprosiłam ZUS, aby do mnie bezpośrednio wypłacał zasiłek i teraz ZUS poprosił o dodatkowe dokumenty. Nie wyglada to złe :) być może się uda :)
Ale będę miała tez przeboje z sądem pracy, bo nie zamierzam odpuścić moich zaległych wynagrodzeń. Ale to później :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

89Katia mnie chyba nie było jeszcze podczas tych przebojów, przypomnisz proszę? jestem ciekawa co tam się działo, bo sama mam wątpliwości czy u mnie będzie ok z pracodawcą.
 
A ja dzisiaj mega dół - jutro wizyta, a mnie dzisiaj śniło się, że straciłam maleństwo - po prostu masakra ;(
Ale chyba coś tam dzisiaj poczułam - więc może będzie dobrze.
 
@Marika92 kciuki, wszystkie jesteśmy tu z Tobą!

Ja piszę tylko z telefonu i tu posty można edytować, cytować kilka postów jednocześnie czy co tam się jeszcze komuś zapragnie ;) nie można tylko usunąć wiadomości, reszta opcji dostępna :)

Tak straszyli, że ten tydzień będzie kiepski pod względem pogodowy a póki co każdy dzień piękny :)

U mnie dziś zupa meksykańska na obiad, mniami :D
 
A ja dzisiaj mega dół - jutro wizyta, a mnie dzisiaj śniło się, że straciłam maleństwo - po prostu masakra ;(
Ale chyba coś tam dzisiaj poczułam - więc może będzie dobrze.
O rany takie sny sa najgorsze bo czlowiek pozniej mysli w kolko o tym;/napewno bedzie dobrze;)
Ja wczoraj sie martwilam przed wizyta o to czy dziecku bije serduszko czy cytologia jest oki.ale wszystko super wyszlo

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry