reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

matuchno chciałabym być taka szczuplutka...zdradź jak to robisz bezkonserwantów

mnie też jakby dno macicy pobolewa

nie mam fajsa, więc Joasia tego dnia żółeia nie zobacze

mam dziś totalnego lenia, wszystko na głowie M, kochany skarb
 
reklama
matuchno chciałabym być taka szczuplutka...zdradź jak to robisz bezkonserwantów

mnie też jakby dno macicy pobolewa

nie mam fajsa, więc Joasia tego dnia żółeia nie zobacze

mam dziś totalnego lenia, wszystko na głowie M, kochany skarb
1495385449-aaaaaa.jpeg

1495385467-aaaaaa.jpeg

Te maleństwo w pudelku to nasze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bezkonserwantow ale brzuszek piekny, u mnie dzis gdzis uciekl brzuch, mam plaski! Chyba dzidzia gdzies uciekla! Jak bym w ogole w ciazy nie bylam :/
 
Mycha pewnie sie przesuwa do góry macica i dlatego ci się tak wydaje. Mi przez pare dni taka fałdka sie zrobiła nad macicą , jakby cały tłuszczyk z brzuszka poszedł do góry, smiesznie to wyglądało, chociaż jakaś gruba nie jestem, a teraz już się to rozłożyło na boczki, a wyraźnie mi sie podbrzusze zarysowało. Ale wazyłam się dzisiaj i znowu waże tyle co przed ciążą, a juz miałam niby wzrost wagi, więc nie wiem gdzie to uciekło, ale uczciłam to zjedzeniem wielkiej porcji spagetti :D
 
Paralizujaca wiadomosc od Asi,wspolczuje Ci bardzo,to musial byc cios. Mam nadzieje,ze los szybko da Wam druga szanse.


A ja w czw chyba pisalam Wam o pieczeniu po sikaniu. Mialam to 1 dzien,pozniej zniknelo,od pt dawalam sobie wit.C w kroplach 1000 j. do napoju. Niestety dzis znowu pieczenie odczuwalam. Czytalam o badaniu ogolnym moczu ze wykrycie bakterii jest niemiarodajne bo moze oznaczac ze zostaly namnozone podczas przechowywania ( czas od oddania moczu do kubeczka do faktycznego badania). Pisali ze najlepiej zrobic posiew. A w moim szpitalu w laboratium tego nie robia...poza tym w poprzedniej ciazy mialam za kazdym razem w badaniu moczu bakterie i ciagle bralam cos na ten pecherz.A zaznaczam ze wtedycnie odczuwalam zadnego pieczenia. Teraz jestem troche w kropce....

Czy ktoras z Was miala zlecony posiew moczu w takim przypadku?
u nas weekend spokojny, tez mielismy isc na basen ale mezowi sie nie chcialo. Byly zakupy,wspolne robienie obiadu ( nareszcie nie tylko ja gotowalam ) a pozniej spacer i lody bo cora prosila od dwoch dni

Wczoraj mialam.twarda macice kilka razy. Ostatni raz trwal dosc dlugo w stosunku do poprzednim wiec zdecydowalam sie wziac nospe. Uspokoilo sie. Ulzylo mi. Dzis nie odczulam ani raz twardnienia. I wczoraj chyba czulam ruchy. Jak tu ktos wczesniej napisal takie musniecia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej !
A ja sie chwale [emoji51][emoji51]

Pierwszy dzień [emoji51]
1495366453-aaaaaa.jpeg


Drugi dzień:

1495366475-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ładne kreacje chodź dla mnie ta pierwsza mało elegancka jak na ślub i wesele.

Dobry wieczór ja się dziś nameczylam opiekowałam się 1,5, chłopcem koleżanki pogoda do bani dziś zimno zimno; ( może lepiej dla nas ciężarnych; )
Jutro wizyta o 18 juz mam stresa
 
KotekPsotek w ciąży można brać kapsułki żurawitu, chyba w takiej sytuacji bym się zdecydowała. Ja miałam robiony posiew moczu po porodzie, bo mnie piekło. okazało się że to od otarć, ale żeby pobrać mocz do posiewu to musieli mi pobrać przez cewnik, bardziej sie chyba tego bałam niz porodu ;p
 
reklama
Zobacz załącznik 807413 Dzien Dobry dziewczyny!! Nie odzywam sie za czesto bo brak czasu, jak przeniesiecie sie na fb to bede bardziej aktywna bo zagladam tam codziennie, jakos mi bardziej tam po drodze.
Widze, ze pojawia sie temat baby dopplera co jakis czas. Mamy sporo niepowodzen polozniczych za soba i w ciazy z synkiem nie mialam domowego dopplera, natomiast teraz przy coreczce mam od 10tc i to byl najlepszy zakup!!! Uspokaja mnie. Jesli sie stresujecie, zastanawiacie nad zakupem to polecam!! Dla mnie to first trimester must have.
Pozdrawiam!!
Ja właśnie nad takim modelem myślę:)
Dziewczyny czy odczuwacie czasem klucie w pochwie jakby ktos szpilke wbijal?
Tak, wczoraj nawet cały dzień mnie klulo... szczerze mówiąc trochę mnie to martwi. Do tego jeszcze z kilka razy dzisiaj zaklul mnie brzuch.

@Bezkonswerwantow świetne ciuszki :) obydwa zestawy mi się podobają:)
 
Do góry