reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

I jeszcze na dodatek się chyba czymś zatrulam. A bardzo uważam co jem. To nie tylko zwykłe mdłości ale i biegunka :( spać nie mogę. Martwię się o maleństwo :(

3jgx43r8ceekwbv1.png
Ja mialam to samo wczoraj, biegunka, ale sadze ze ze stresu przed moja wizyta u lekarza. Mi przeszlo, zobaczymy niedlugo jak bede sie szykowac czy nie powroci, stres robi swoje, chcialabym byc juz po. Mam nadzieje ze Tobie przeszlo i jak sie ibudzisz to bedziesz czula sie znacznie lepiej, trzymam kciuki za Twoje dobre samopoczucie, za zdrowy brzuszek. Moze u Ciebie to tez przez stres, nasze brzuchy sa teraz wrazliwsze, z mojego wydobywaja sie czasami takie odglosy jakby ciasteczkowy potworek tam byl, a tez uwazam na to co jem. Wszystko bedzie dobrze. :)
 
reklama
@89Katia dobrze ze masz wizyte dzisiaj a nie przemeczylas sie przypadkiem? Ze te wstretne plamienie jest znowu?

Ja wstalam z mdlosciami:-/ zbyt szybkie wstawanie z lozka tak sie dla mnie konczy:-/
Ja wizytuje jutro dzisiaj mam zamiar dzwonic o wyniki z krwi z prenatalnych i odebrac wypis ze szpitala. Przydaloby sie isc na jakies zakupy ale zaczekam na mezusia.
Moja corcia idzie dzisiaj na miusical Calineczka i strasznie to przezywa ze bedzie jechac autobusem na wycieczke i wogole ze bez mamy:-) kochany slodziak.
 
Ale dzisiaj duzo wizyt ;-) trzymam kciuki za kazda z Was i za Wasze skarbeczki;-)
Czekam na 5zdjec bo narazie doliczylam sie 5wizytujacych;-)
 
@89Katia dobrze ze masz wizyte dzisiaj a nie przemeczylas sie przypadkiem? Ze te wstretne plamienie jest znowu?

Ja wstalam z mdlosciami:-/ zbyt szybkie wstawanie z lozka tak sie dla mnie konczy:-/
Ja wizytuje jutro dzisiaj mam zamiar dzwonic o wyniki z krwi z prenatalnych i odebrac wypis ze szpitala. Przydaloby sie isc na jakies zakupy ale zaczekam na mezusia.
Moja corcia idzie dzisiaj na miusical Calineczka i strasznie to przezywa ze bedzie jechac autobusem na wycieczke i wogole ze bez mamy:-) kochany slodziak.

3/4 dnia przeleżałam z książka, a pod koniec dnia musiałam jechać do centrum handlowego i kupić małemu buty, bo wyrósł z dnia na dzień. Naprawdę się nie przemeczalam. Spokojny, miły dzień. Zero stresu, zero biegania, noszenia czegokolwiek.

Kciuki za wyniki!!! [emoji110]️[emoji110]️


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Dzień dobry wszystkim :)
Ja już po sniadanku i po mału będę szykować się do pracy. Dzisiaj znów długa zmiana, ale za to jutro wolne. ;)

@Myszka90 ale się meczysz biedna :(

@Malgorzata.89 najlepiej to jak najmniej czytać :p mam na myśli straty lub jakieś choroby Maleństwa. Ja ostatnio trochę się naczytalam i potem psychicznie fatalnie się czułam.

Może to zależy od osobowości, może Twoja kierowniczka jest mniej wylewna. :p Moja szefowa też była zdziwiona ale to zawieszenie trwało chwilkę a później radość. :d Ciekawa jestem czy teraz coś się w pracy zmieni.

Powodzenia na wizytach dzisiaj, ja niestety bede w pracy i nie będę na bieżąco ale jestem z Wami myslami i trzymam kciuki. :)
 
Niestety po przebudzeniu nie jest lepiej :( boli mnie brzuch, biegunka, skręt i bulgotanie w brzuchu. Aż mi słabo.
I na dodatek brunatne plamienie.

Jak nie minie to wieczorem zgłosze się na IP, tam od razu sprawdza czy wszystko ok z maluszkiem.

Nie mam się czym stresować teraz więc to raczej nie od tego :( jadłam przedwczoraj jajka sadzone. Mam nadzieje ze to nie salmonella lub coś podobnego.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!


3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Cześć Dziewczynki, ja już oczywiście po śniadaniu :( Ja już nie chcę tyle jeść buuu. Najlepsze że nie mam apetytu a muszę.

Trzymam mocno kciukasy za dzisiejszy dzień. Powodzenia na wizytach. Na pewno wszystko bedzie dobrze.

Katia oszczędzaj się kobitko. Dobrze że masz detektor. To jednak taki częściowy uspokajacz.

Marika ściskam mocno. Myślami jestem z tobą ❤

Myszka90 warto pojechać na IP nawet wcześniej i nie czekać do wieczora jak tak cię męczy, bo to nie zwykłe mdłości. I od razu by sprawdzili z czego to plamienie. Trzymaj się.
 
reklama
W pracy. Właśnie zjadłam śniadanie, bułeczka z masłem i plastrami sera białego z solą. Moja zachcianka od wczoraj W domu niestety znów wymioty i to samą żółcią, bo po nocy żołądek pusty. Wciąż 2,5 kg na minusie, ale przynajmniej się zatrzymała. Stres rośnie bo lada dzień wyniki przeciwciał na rumień.
 
Do góry