reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hejka dziewczyny. Ja jestemu rodzcow od wczoraj. Dzis wybieramy sie z mama poogladac wstepnie ciuszki:) Ja dopiero 22 maja wizyta, takze musze jeszcze poczekac. Mam nadzieje, ze z malenstwem wszystko dobrze. Najgorzej, ze mi sie samochod zepsul, a mamy do dopiero rok i maz walczy naprawa juz od swiat i nic. Najgorzej jak nam przyjdzie wziac lawete, bo mamy daleko do warsztatu i jeszcze zaplacic za serwis. Masakra, tyle bym za to ciuszkow nakupila dla maluszka, ale coz, sila wyzsza. Takze ja ostatnio przesiadlam sie na autobusy:)Powodzenia na wizytach:)
 
reklama
Dziewczyny założyłam nowy temat, w którym będę umieszczała informacje i bieżące sprawy z bb. Chodzi o konkursy, testy i inne atrakcje :) Zapraszam do zaglądania :)
 
Powodzenia dzisiaj dziewczyny! Czekamy na zdjecia:)

Czy któraś z Was miała do czynienia z wózkami Adamex?

Dziewczyny powtórzyłam pytanie w wątku o zakupach maluszkowych:) odpowiedzcie proszę tam:)
 
Ostatnia edycja:
cześc dziewczyny gratuluje ślicznych bobasków i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Marika bedzie dobrze! Cały czas was podczytuje ale mam teraz sajgon z tą praca magisterska i innymi rzeczami wiec nie mam kiedy pisać...pozdrawiam was
 
Dziewczyny jakie witaminy dla kobiet w ciąży wam zalecono?

Mi lekarz polecił prenatal uno. Niedługo przerzucam się na prenatal duo na drugi trymestr.


oar843r85i0q6xy8.png
 
Mi lekarz nie polecil konkretnej firmy. Powiedzial tylko zebym kupila sobie jakis preparat witaminowy ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie, ja dziś wcześnie wstałam, bo z rana na pobranie krwii byłam, jak wróciłam do domu to moja córa wstała, myślałam że pośpi jeszcze troszkę, jutro idę na prenatalne i do tego kolejne kłucie.

*Myszka90 co do biegunki może to z nerwów ja tak mam dzień przed wizytą do lekarza…

*89Katia co do Twojego brunatnego krwawienia to spokojnie, grunt że to nie jest żywa krew, w sumie dobrze że masz dziś wizytę, najlepiej do tego czasu odpoczywaj, jeśli nic ważnego nie masz do robienia. Co do butów, hehe znam też to, moja córa jak na swój wiek jest wysoka i stopę też ma dużą a do tego nadal ma wysokie podbicie, więc zakup butów to ciężka sprawa (najgorzej jakieś do sukienek kupić)

*Marika92, powodzenia na wizycie, zobaczysz wszystko będzie dobrze:)

*Myszka90 współczuje, uważaj żebyś się nie odwodniła, oby jak najszybciej Ci to przeszło…., ale w sumie ja bym pojechała na IP lub poszła do rodzinnego….

Powodzenia dla innych dziewczyn dziś wizytujących:)
 
Do góry