reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Czy któraś z was ma jutro wizytę u lekarza? Ja mam ale dopiero 19.40... Umrę do tego czasu [emoji15]

3jgx3e3k08rxcd10.png
Trzymam za ciebie kciuki. Ciężki dzień przed tobą ale myślę, że zakończy się pozytywnie.
 
reklama
A my we 3 jemy wspólnie śniadania, obiady i kolacje. Mieszkamy teraz w mieszkaniu służbowym, M. ma do pracy 300metrow więc jest na każde moje zawołanie. Raz w tygodniu jemy na mieście, a raz w miesiącu Lila zostaje u dziadków a my mamy czas na kino, spotkanie ze znajomymi itp. W oczywiście po imprezie czy innym wypadnie wracamy do Lili i nocujemy u moich rodziców.
Jak przeprowadzimy się do naszego domu to będzie mi bardzo, o brakowało wspólnych posiłków.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Marika92 wierzę, ze będzie dobrze .... trzymam mocno kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ciesze się z dzisiejszych udanych wizyt :)

Karola fajnie ze szefowa tak zareagowała :)

Marika trzymam kciuki! Dobrze ze nie idziesz sama. Będzie na pewno wszystko w porządku :)

A ja się zmagam z nudnościami. Tak mi niedobrze ;( W brzuchu mi bulgocze. Jakby coś skręcalo. Czuje się okropnie.

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
I jeszcze na dodatek się chyba czymś zatrulam. A bardzo uważam co jem. To nie tylko zwykłe mdłości ale i biegunka :( spać nie mogę. Martwię się o maleństwo :(

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Moja wizyta na 10:45, obudziłam się o 5, spać nie mogę, od 2 dni boli mnie glowa, za duzo myślę, naczytałam sie artykułów i czlowiek się tylko stresuje. Karolka2106 - to kamień spadł Ci z serca, dobrze ze masz to juz za sobą, jak ja mowilam swojej kierownik to nie bylo takiej reakcji, z grzecznosci powiedziala ,,dbaj o siebie,, ale byla raczej zdziwiona, tuli tuli nie było :) Marika92 - pozno, ale wkoncu sie czegos nowego dowiesz, zobaczysz :)ja raz mialam na 16 a weszlam o 18, bylo 2h opoznienie, burczalo mi w brzuchu niemiłosiernie, ale czekanie bylo warte :) Zleci Tobie, nie stresuj się, zrelaksuj się. Będzie wszystko dobrze :) daj znac jak bedziesz juz po. Monika8.11 - niusia87 - bede trzymac kciuki żeby wszystko było dobrze. Odezwijcie sie jak bedziecie juz po wizycie :) Nie stresujmy się już !! :) Trzymam kciukory za Wasze dobre wyniki, dobre wieści i za moje. Mam nadzieję, ze dzis bede miec lepszy sen, oby mnie tylko ta wizyta uspokoiła. Spokojnego poranka Drogie Mamy / Drogie przyszłe Mamy i milego dnia :)
 
89Katia to Ty jesteś specjalistka od płci [emoji5] ja juz wcześniej pytała co u mnie obstawiacie ale może Ty mi powiesz?
A oto moja dzidzia Zobacz załącznik 805760

xnw4s65gte9hv7ri.png

Kochana bardzo bym chciała, ale niestety nie widzę :( ze mnie taka specjalista, ze tylko na wyraźnych zdjęciach cokolwiek umiem zobaczyć :(


Marika dużo nas ma dziś wizytę. Będziemy trzymać za siemienia za dzieci kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ powodzenia!
Ja mam o 16:20, wiec jak o 17 wejdę to będzie dobrze.

Gratuluje wczorajszych udanych wizyt.

Karolka widzisz? Nie było się czym stresować :) cieszę się, ze szefowa tak zareagowała.


A ja znowu mam brunatne plamienie [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] nie wiem już o co chodzi :(
Na detektorze tętno dziecka ok. Dobrze, ze dziś wizyta :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry