reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

102 pierogi :D zapraszam

3jgx3e3k08rxcd10.png
 
reklama
cześć dziewczyny ☺
rozpisałyście sie dziś na maxa ale nadrobiłam

witam wszystkie nowe mamusie ☺
ja dziś miałam dzień załatwiania jak wyszłam rano tak wróciłam o 17 i z chodzenia brzuch mnie rozbolał ale teraz jest już dobrze ☺

współczuje mdłości i oby szybko was opuściły ☺

co do wagi to ja mam 48 kg przytyłam 1kg , a w poprzedniej ciąży przytyłam 7 kg a po porodzie straciłam swój 1 kg taka oto jestem ☺

@Anusiak1507 nie pozbywaj sie tak szybko pieska bo szkoda postaraj sie go gdzieś ulokować na czas ciąży a potem wróci do was ☺
a co do astmy to troche o tym wiem bo ja miałam astme oskrzelową która teraz mam uśpioną , a z kolei moja córcia sie z nią męczy i powiem że wyniki nie za ciekawe ma niech zrobią ci testy skórne albo z krwi i zobaczysz na co jesteś uczulona bo może okazać sie że jesteś uczulona na brzoze lub trawy a ty sie psa pozbędziesz i będziesz mieć wyrzuty sumienia ☺

gratuluje udanych wizyt i ślicznych bobasów ☺
ja wizyte mam jutro i może uda sie zobaczysz płeć
 
89Katia to Ty jesteś specjalistka od płci [emoji5] ja juz wcześniej pytała co u mnie obstawiacie ale może Ty mi powiesz?
A oto moja dzidzia
20170508_095101.jpg


xnw4s65gte9hv7ri.png
 

Załączniki

  • 20170508_095101.jpg
    20170508_095101.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 391
Anuisiak ja tez mam psiaka I teraz wiekszosc czasu spedza w ogrodzie, wlasnie ze wzgledu na moja alergie, nie mam na psa ale ma dluga siersc I pewnie znosi te pylki z dworu ;) poki slonce swieci niech siedzi na dworze. Jak bedzie dziecko to wstawie bramke, zeby nie wchodzila do salonu.
U nas sie bardzo posypalo jak sie dzieci urodzily, jedno po drugim. Od ich narodzin nie bylo dnia czy nocy, zeby ze mna nie byly! Ani jednego dnia wolnego :( maz tez w pracy po 10h dziennie, wiec malo co mogl/moze mi pomoc. Docieramy sie ciagle po 15latach haha ;)

Anusiak chyba dziewczynka ;) zanim doczytalam co lekarz powiedz,ial, tez mi sie tak wydaje ;) ale jeszcze moze sie z tego zrobic chlopak ;)
 
Ja już po badaniach. Rośnie we mnie zdrowe maleństwo ale pan dr nie potrafił jeszcze określić płci. Przepraszam że tak późno ale ja leżę i umieram na bol glowy. Wzięłam paracetamol ale i tak chyba go zwymiotowalam. Najważniejsze że z moją kruszynka wszystko ok :)

3jgx3e3k9n678rt6.png

1494351440-aaaaaa.jpeg

1494352202-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
@estrelicia u nas klima to tylko na dworze ... rano 2 stopnie [emoji30]
Dawaj dawaj jak najwiecej słońca [emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]

@89Katia u nas podobnie tylko weekendowo ... wszystkie posiłki w weekend planujemy razem i robimy coś wymyślnego, w szczególności na śniadania [emoji4]
Uwielbiam ten czas. A poza tym my oboje dbamy aby nasze relacje były wciąż ciepłe i pełne miłości ... i tak już 13 lat od ślubu [emoji6]
I przechodząc płynnie do wieku to ja nie będę się przyznawać, powiem tylko, ze badania prenatalne mam na NFZ [emoji12]
A moim marzeniem było dojrzałe macierzyństwo i po wielu miesiącach starań ... [emoji173]️

@Anusiak1507 cudny piesio ... może faktycznie poszukaj kogoś na "przechowanie".
Dzidzia boska [emoji7]

@iśka90 współczuje pracodawcy ale @itucha ma racje takie sprawy reguluje KP, który obowiązuje wszystkich

Gratuluje udanych wizyt !

@Karolka2106 jak tam szefowa ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dopiero co obiad zjadlam, dzisiaj długi dzień w pracy. :D

@Anusiak1507 super Maluszek :)
Szkoda tak pozbyć się swojego ukochanego domownika :( ja mam kota i nie wyobrażam sobie go oddać.

Dziękuję za kciuki, powiedziałam szefowej. ;)
Sczerze mówiąc nie spodziewałam się reakcji bo przytulila mnie powiedziała że się cieszy i uważa że lepiej młodo mieć dzieci.
Jestem szczęśliwa że już mam to z głowy. :)
 
Do góry