reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Antonia nie straszmy dziewczyny ktora nie rodziła porodem naturalnym. Tym bardziej ze ona chce taki mieć. Naturalny jest najlepszy dla dziecka, bo...jest naturalny.
PSN chwalę pod niebiosa i CC tak samo bo ratuje życie!! ale to operacja..
Moja mama urodziła mnie przez cc, bo inaczej bym się udusiła.. więc cc uratowalo mnie i moja mamę.
Jesli chodzi o ksztalt glowy, ja mam gorszy anizeli moje siostry urodzone sn ;) Moi 3 synowie maja bardzo ladne ksztaltne głowki mimo sn ;) To jest genetyczne a nie z powodu takiego czy takiego porodu.
Pewnie kiedys wywiaze sie dyskusja-co lepsze karmienie piersia czy mm. Dla mnie zawsze wygrywa natura, ALE zycie pisze rozne scenariusze.. Karmiłam pierwszego syna 'na sile' piersią przez 4 mies.ale przybywał minimalnie przez co wiele się stresowałam, potem zaczelam sie wspomagać mm.
Nigdy nie powiem zle o matce ze wybiera to czy to.. niech jest szcześliwa by i dziecko takie było.

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Hej mamuśki! witam Was serdecznie.
Jestem w 8 tygodniu drugiej ciąży, mam już córeczkę. Mam nadzieję, że będziemy sobie radziły i wspierały się przez najbliższe miesiące :)

W odpowiedzi na ostatnie strony to :
ja mam straszne mdłości, po prostu jadę na nich od rana do nocy, ale bez wymiotów. W pierwszej ciązy miałam tak samo i niestety męczyło mnie znacznie dłużej niż do 12 tygodnia... tylko ciepłe mleko trochę pomaga. Piersi mnie bolą bardzo, ale miałam jeden tydzień przerwy i potem wróciło.

Widziałam, że piszecie też o terminie z OM u mnie to 24 listopada. Dzidzia na usg jest 6 dni "młodsza" i u mnie się wszystko zgadza, bo mam długie cykle a owulacje bardzo późno, więc się tym nie przejmujcie, bo zapłodnienie nie zawsze przebiega akurat w 12-14 dniu cyklu i stąd różnice, więc ja mogę trochę oszukiwać , bo może będę mamusią z 1 grudnia ;p

Jeżeli chodzi o porody to jestem jak najbardziej za sn, ale oczywiście uważam, że w uzasadnionych przypadkach cc ratuje mamy i dzieciątka i to jest najważniejsze. Natomiast trochę bym się tu pospierała z Antoniną , że przejście przez kanał rodny jest bolesne dla dziecka. Jest to dla niego konieczne, aby dziecko przeszło prawidłowo przez odruchy pierwotne. Jeżeli dziecko rodzi się przez cc często wymaga później dodatkowych bodźców w tym kierunku lub np. wiele lat później terapii integracji sensorycznej. Główka zniekształca się tylko chwilowo, i po to dziecko ma ciemiączko, aby główka dopasowała się do kanału rodnego kobiety.
 
Hej też chcislam dołączyć do Waszego grona. Datę mam na 10.11, a teraz jestem w 10 tc. Mam już jednego synka, wesołego i wszedobylskiego trzylatka.
Widzę że dyskusja nt. Cc i sn. Ja rodziła sn i nigdy nie chciałam cc bo strasznie się boję zasyrzykow i operacji. Ale nie jestem jakaś przeciwniczka cc. Życie różne scenariusze piszę więc nie ma co oceniać wyborów innych.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za wszystkie następne. Ja wizytuje 02.05 [emoji4] stres już jest...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry