reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja dla synka mam większość rzeczy zielonych, żółtych, czerwonych i pomarańczowych, niebieski i szary też jest ale nie w jakiejś przewadze tak więc i dla dziewczynki się nada :)

@Mycha07 w Wielkopolsce już trzeci rok zima bez zimy, też max -10st.C tak więc pogoda szaleje :D
 
reklama
Ja tez bym nie chciala kupowac stricte różu albo niebieskiego. Podobają mi się żółcie, szarości, mięta, a i wlasnie ecru. Jest naprawde w czym wybierac :)

Mycha, no kurcze śluz taki gesto kremowy i wydaje mi sie, ze mnie zapieklo przy sikaniu. Zdarzylo sie to raz, ale moze byc tak ze grzyb nie ma jakichs wyraźnych objawów?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak Cię piecze przy sikaniu to może jakieś zapalenie pęcherza. A gęsty sluz może być ciazowy

zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa na tym forum i również dołączam do listopadowych mam! :) przy okazji gratuluję Wam wszystkim :) to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest nowe i mimo, że była planowana to radość z obawami wciąż się przeplatają :) u mnie aktualnie 9 tydzień, samopoczucie różnie - wymioty od rana do wieczora już się skończyły, a teraz ograniczają się tylko do poranka choć mdłości i w ciągu dnia się odzywają :) a jak Wasze samopoczucie? :) pozdrawiam Was gorąco :)
Witaj! Oby do listopada[emoji1]

zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
 
Jak Cię piecze przy sikaniu to może jakieś zapalenie pęcherza. A gęsty sluz może być ciazowy
Kurcze, ale aż taki gęstyy, że widzę takie jakby nie wiem, kulki, grudki? No zapachu toto nie ma, ale ja jakaś przewrażliwiona jestem, bo się naczytałam, że te infekcje mogą być niebezpieczne. No ale zobaczę do jutra jak się sprawa będzie miała :)

nadchodzi właśnie mój kryzys spania, śpię na siedząco już :D
 
A propos kolorystyki ubranek - kiedyś przez kilka dni bylam u znajomych w innym mieście i jakie było moje zdziwienie gdy zobaczylam, ze na danym osiedlu wszystkie dziewczynki chodzily ubrane na różowo, a chlopcy na niebiesko... Też nie jestem za tym aby tak ramowo i kurczowo trzymać się tych kolorów :)
 
O jeszcze Wam napisze dziewczyny, moja przyjaciolka zaczyna drugi trymestr i byla na pierwszym usg w dniu ukonczonego 6tc+2dni i byl zarodek 2.1mm bez echa, lekarz ja zestresowal, ze juz powinno bic, moze ciaza starsza, zarodek obumarl i sie kurczy, poszla tydzien pozniej i bilo jak dzwon. Wszystko jest ok
Czyli jest nadzieja ze i u mnie bedzie ok

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry